Байден закликав Палату представників проголосувати за допомогу Україні, Ізраїлю та Тайваню

Джерело: пресслужба Білого дому

Президент США Джо Байден звернувся до Палати представників з закликом підтримати законопроєкт про нацбезпеку, який містить допомогу Україні, Ізраїлю і Тайваню.

Американський лідер привітав ухвалення законопроєкту Сенатом США та закликав Палату представників “негайно” братися до голосування.

“Ми не можемо дозволити собі продовжувати чекати. Ціна бездіяльності зростає з кожним днем, особливо в Україні”, – наголосив Байден.

Він додав, що в українських армійців закінчуються боєприпаси, тоді як війська РФ продовжують атакувати, а президент РФ Володимир Путін мріє захопити всю Україну.

“Якщо ми не будемо протистояти тиранам, які прагнуть завоювати або розділити території своїх сусідів, наслідки для національної безпеки Сполучних Штатів будуть значними. Наші союзники та супротивники візьмуть це до уваги. Палаті представників настав час вжити заходів і негайно надіслати цей двопартійний закон мені на стіл, щоб я міг підписати його як закон”, – наголосив президент США.

Варто зауважити, що Спікер Палати представників США Майк Джонсон розкритикував законопроєкт Сенату щодо надання допомоги Україні, Ізраїлю, Тайваню та гуманітарну допомогу для Гази та заявив, що може не поставити його на голосування.

У Харківській області затримано інформатора російського ГРУ, який передавав ворогу дані щодо оборони Вовчанська.

Поліція Лос-Анджелеса повідомила, що почала розслідування смерті зірки серіалу “Друзі” Метью Перрі. 

Прем’єр-міністр Норвегії Йонас Гар Стьоре заявив, що країна визнає палестинську державу. Очікується, що сьогодні про визнання Палестини повідомлять також Іспанія та Ірландія.

США стверджують, що минулого тижня Росія запустила супутник, який, на їх думку, “імовірно здатний атакувати інші супутники на низькій навколоземній орбіті”.

Українські захисники на фронті отримали снаряди, які вже використовують для відбиття російського наступу на Харківщині.