Трамп запровадив санкції проти Колумбії за відмову прийняти літаки з мігрантами
Джерело: Дональд Трамп/Truth Social
Президент США Дональд Трамп наказав своїй адміністрації запровадити низку санкцій проти Колумбії через відмову прийняти американські військові літаки з депортованими мігрантами.
Трамп написав у своїй соціальній мережі Truth Social, що йому “щойно повідомили”, що двом репатріаційним літакам з США, що перевозили велику кількість нелегальних злочинців, не дозволили приземлитися в Колумбії.
За словами Трампа, цей крок шкодить національній безпеці США, тому розпорядився запровадити щодо Колумбії різноманітні заходи, зокрема:
- тарифи у 25% на всі товари, що надходять до США;
- заборона на поїздки та негайне відкликання віз у посадовців колумбійського уряду і всіх їхніх союзників та прихильників;
- візові санкції проти всіх членів партії, членів їхніх родин та прихильників колумбійського уряду.
Ці заходи — лише початок, — заявив Трамп.
Президент США пообіцяв позбавити країну від нелегальних мігрантів, зокрема депортувати тих, хто вже перебуває на її території. Відразу після складання присяги Трамп розпорядився відключити додаток для перетину кордону CBP One, за допомогою якого мігранти могли легально в’їхати до США та отримати дозвіл на роботу.
- Мексика відхилила запит адміністрації президента США Дональда Трампа надати дозвіл на посадку на посадку літаків з депортованими мігрантами.
- 24 січня в адміністрації президента Сполучених Штатів Америки Дональда Трампа заявили про затримання та депортацію 538 нелегальних мігрантів.
- Адміністрація Дональда Трампа після початку його президентського терміну висилатиме нелегальних мігрантів, чиї діти народилися в США.
Суд Гельсінкі у Фінляндії постановив конфіскувати спідницю у жінки, яку визнали винною в замаху на крадіжку. Злочин, ймовірно, вчинили за допомогою цього предмету одягу.
Кількість жертв повені в американському штаті Техас зросла до щонайменше 129 осіб, ще 166 людей залишаються зниклими безвісти.
Президент Фінляндії Александр Стубб таємно взяв участь у змаганнях з тріатлону, використавши псевдонім.
У США лікарі за допомогою риб’ячої шкіри загоїли глибоку рану на шиї недоношеної Еліани Девос.
У Великій Британії відкликали понад 11 тисяч флаконів очних крапель Zaditen через проблеми на виробництві, що могло призвести до нестерильності препарату.