У бібліотеках українських ВНЗ з’являється польська, французька та нідерландська література
Джерело: Міністерство культури та інформаційної політики України
У межах благодійної акції “Українським дітям – українську книгу” польська, нідерландська та французька література з’являється в бібліотеках українських університетів.
Відтак, у межах благодійної акції, літературу з Польщі та Нідерландів привіз заступник керівника Офісу президента України Олексій Дніпров.
Книжки направили до Центрального українського державного університету ім. В. Винниченка разом із поличкою “Українським дітям – українську книгу” та сучасною українською художньою літературою.
До цього Київський національний університет імені Тараса Шевченка та Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана отримали книги із Німеччини.
Зокрема, з Франції в дорозі ще більше літератури, яку розподілять між університетами України.
- У межах благодійної акції “Українським дітям – українську книгу” одразу у декількох містах Австрії з’явились полички з українською літературою.
- У 2024 році видатки Державного бюджету на Український інститут книги (УІК) буде збільшено майже у п’ять разів.
- Києві презентували книгу Олександра Скрипника “Спецоперація “Некро”. Розсекречені історії з архіву розвідки” про досі невідомі епізоди спецоперацій радянських спецслужб проти визначних українських діячів.
За даними синоптиків у вівторок, 13 травня, в Україні хмарно з проясненням та невеликі опади.
Протягом чотирьох днів Індія та Пакистан вели найінтенсивніші бої за минулі десятиліття: у хід пішли винищувачі, ракети та ударні дрони. Все завершилося так само раптово, як і почалося — перемир’ям, досягнутим завдяки дипломатичному марафону та телефонним переговорам.
У Лівії розпочалися жорсткі бої між збройними угрупованнями з Місрати та Тріполі. На вулиці міста вивели бронетехніку та танки. Загострення почалося після вбивства польового командира Абдула Гані аль-Кіклі (Геніва). Міністерство внутрішніх справ закликало цивільних залишатися вдома.
Попри західні санкції, Російська Федерація продовжує отримувати імпортну будівельну і важку техніку — бульдозери, екскаватори, грейдери, трактори, крани й ратраки. Цього разу постачання здійснюються через територію Грузії.
Як свідчать результати дослідження ринку праці, проведеного спільно швейцарською організацією Helvetas Swiss Intercooperation, Державною службою зайнятості та Федерацією роботодавців України, до рейтингу найбільш потрібних серед роботодавців в Україні потрапили переважно робітничі професії.