У CNN повідомили, коли Конгрес США може розглянути допомогу Україні

Джерело: CNN

У ЗМІ назвали новий ймовірний термін, коли Конгрес Сполучених Штатів розгляне надання допомоги Україні.

За даними CNN, спікер Палати представників Конгресу США Майк Джонсон нещодавно провів закриту зустріч з республіканцями на якій повідомив, що не підтримує законопроєкт про нацбезпеку, схвалений Сенатом США 13 лютого. Саме у межах цього пакету передбачається надання Україні понад 60 млрд доларів допомоги.

Попри це, повідомили джерела, які були на зустрічі, Джонсон не відкидає проведення голосування “нову пропозицію, що зʼявилася в Палаті представників”.

“І тепер голова комітету Палати представників із закордонних справ Майкл МакКол бере на себе провідну роль у спробі завершити пропозицію та досягти консенсусу… наприкінці березня або у квітні”, – мовиться у статті.

Водночас у виданні наголосили що сам Джонсон ще не зайняв позицію щодо нового плану і не зобов’язався виносити його на голосування, сказавши республіканцям, що спершу вони повинні завершити роботу над законодавством про державне фінансування.

Але як тільки цей процес буде завершено до середини березня, прихильники плану від республіканців вважають, що Джонсон поставить його на голосування, навіть якщо це призведе до негативної реакції крайніх правих членів Республіканської партії або навіть голосуванням за його усунення з поста спікера.

У Центрі національного спротиву повідомили, що ворог посилює заходи з поширення дезінформації серед місцевого населення на тимчасово окупованих територіях. 

Станом на 22:30 19 травня ситуація на фронті залишається напруженою, однак контрольованою. Сили оборони продовжують рішуче протидіяти спробам противника просунутися в глибину території України, спрямовують зусилля на зрив виконання росіянами планів наступу.

19 травня Німеччина та Франція спільно висловили “глибоке занепокоєння” через ситуацію, що склалася в Грузії на тлі прийняття закону про “іноагентів”.

Минулої ночі Сили оборони, ймовірно, атакували безпілотниками військове летовище в Краснодарському краї РФ, поінформували джерела.

Президент Польщі Анджей Дуда заявив, що Варшава відкрита для розміщення ядерної зброї, однак, зауважив, що рішень ще немає.