У Донецькій ОВА заявили про примусову евакуацію мешканців дев’яти сіл

Джерело: пресслужба Донецької ОВА

Координаційний штаб прийняв рішення щодо примусової евакуації мешканців дев’яти сіл Мар’їнської та Очеретинської територіальних громад Донецької області.

За рішенням органу влади, примусова евакуація стосується сіл Мар’їнської ТГ (Антонівка, Іллінка, Зоряне, Олександропіль, Желанне Друге) та Очеретинської ТГ (Межове, Восход, Новоселівка Перша та Желанне).

Глава Донецької ОВА Вадим Філашкін наголошує на необхідності евакуації мешканців до безпечних районів, зокрема сімей з дітьми та осіб з вадами здоров’я. Він підкреслив, що співпрацює з міжнародними партнерами та організаціями з метою забезпечення безпеки мешканців області.

За останніми даними, станом на 24 січня в зазначених територіальних громадах перебувало 72 дитини.

Протягом доби російські армійці здійснили 2 226 обстрілів Донецької області, внаслідок чого загинуло двоє осіб, ще восьмеро – зазнали поранень.

Сьогодні, 13 квітня, у Міністерстві оборони заявили, що село Богданівка у Бахмутському районі Донецької області перебуває під контролем ЗСУ – наразі там тривають інтенсивні бої.

Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський повідомив, що ситуація на східному фронті останніми днями суттєво загострилася.

Протягом доби російські армійці обстріляли 8 населених пунктів у Запорізькій області, внаслідок чого є руйнування житлових будинків та об’єктів інфраструктури.

Станом на ранок 13 квітня у Середземному морі російські окупанти утримують на бойовому чергуванні один носій крилатих ракет “Калібр”.