У Харкові вдалося відновити роботу метро, але з обмеженнями
Джерело: міський голова Ігор Терехов у Facebook
Після блекауту у Харкові, спричиненого атаками РФ, вдалося відновити роботу метрополітену. Утім потяги курсують раз на 20 хвилин.
“Наші енергетики зробили, здавалося б, неймовірне, і у нас зʼявилася змога запустити метро. Підземка працює по всіх лініях, інтервал руху 20 хвилин. Дякую усім причетним як енергетикам, так і транспортникам за чудову роботу!” – написав мер.
Метрополітен не працював протягом трьох діб.
Довідка. 22 березня російські загарбники здійснили атаку на Харків та область за допомогою ракет систем С-300 та “Іскандер-М”. Внаслідок цього нападу місто залишилося без електропостачання.
На 23 березня лише 35% житлових будинків у місті були підключені до електромережі. Нині в Харкові відключено вуличне освітлення, а електротранспорт не працює через недостатні потужності. Крім того, аварійні відключення світла застосовували у Дніпропетровській, Донецькій, Кіровоградській, Одеській, Полтавській, Сумській та Харківській областях. Проте потреби у відключеннях по всій країні не було.
У Харкові станом на 24 березні внаслідок значних пошкоджень енергетичної інфраструктури немає можливості відновити електропостачання для всіх абонентів одночасно. У місті залишаються без світла близько 200 тисяч абонентів. Енергетики продовжують працювати цілодобово над усуненням наслідків обстрілів.
- Глава “Укренерго” Володимир Кудрицький заявив, що ситуація з електропостачанням у Харкові може покращитися приблизно через тиждень.
- АТ “Харківобленерго” розпочали використовувати графіки аварійних відключень у зв’язку зі зруйнованими трансформаторними підстанціями та ТЕЦ у місті.
У 2024 році Україна досягла рекордних показників у галузях агропромислового комплексу. Зокрема, експорт цукру на рівні близько 700 тис тонн. Це стане найбільшим показником, починаючи з 2000 року.
В тимчасово окупованому Донецьку так званий “суд ДНР” виніс вирок дев’ятьом військовослужбовцям ЗСУ.
Питання про зниження мобілізаційного віку в Україні до 18 років порушувалося на зустрічах посадовців Європейського союзу з українською делегацією.
Командир бригади Нацгвардії “Азов” підполковник Денис Прокопенко, відомий за позивним “Редис”, взяв участь у зйомках відео для благодійного фонду Олександра Усика. У відеоролику він надягає боксерські рукавички, які належать українському чемпіону, а згодом залишає на них свій автограф.
Віктор Орбан годину спілкувався з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним у середу, 11 грудня.