У Конгресі США пропонують демонтувати статую Свободи

Джерело: The Hill

Конгресмен-демократ Максвелл Фрост закликав своїх колег-республіканців представити законопроєкт про демонтаж статуї Свободи через їхню позицію щодо імміграції на південному кордоні.

Як пояснили у виданні, законопроєкт HR 2 , на якому наполягають республіканці і ставлять в залежність від його ухвалення надання допомоги Україні у війні проти Росії, обмежує процес надання притулку та створює суворішу політику та нагляд за регіональною міграцією та іммігрантами без документів.

Зазначається, що під час виступу в Комітеті з нагляду та підзвітності Палати представників Фрост процитував частину поеми Емми Лазарус “Новий колос”, яка встановлена на нижньому рівні статуї Свободи як послання до іммігрантів, які прибули на острів Елліс у 1800-х роках.

Фрост зауважив, що іммігранти заслуговують на краще, ніж те, що їм пропонують і представив проєкт закону про демонтаж статуї.

“Якщо ви продовжуєте наполягати на своєму фанатичному законопроєкті HR 2, то також прийміть цей законопроєкт. Я дозволив собі написати це для вас. Ним демонтується статуя Свободи, наш найбільший символ, який закликає людей приїздити сюди”, — наголосив він.

Конгресмен також звинуватив законодавців Республіканської партії в тому, що вони більше зацікавлені у поширенні ненависті, ніж у пошуку рішень, які виправлять проблеми з міграцією.

Своєю чергою, республіканці наполягають, що законопроєкт про імміграцію, який минулого року ухвалила Палата представників без підтримки демократів, необхідний для того, щоб зупинити тисячі мігрантів, які прибувають до південного кордону.

Вночі 2 березня російські окупанти завдали ударів безпілотниками по місту Харків, внаслідок чого спалахнула пожежа.

Україна може отримати перші снаряди протягом кількох тижнів в рамках чеської ініціативи із закупівлі 800 тисяч боєприпасів для України з-за меж ЄС, яку спільно фінансують різні держави.

Протягом дня, 1 березня, російські загарбники здійснили 28 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Загалом зафіксовано 157 вибухів. 

Протягом доби, 1 березня, на фронті відбулося 73 бойових зіткнення. Загалом ворог завдав 6 ракетних та 79 авіаційних ударів, здійснив 62 обстріли з РСЗВ по позиціях наших військ та населених пунктах. 

На записі із камер спостереження, оприлюдненому у соціальних мережах, зафіксовано момент, коли російська система протиповітряної оборони перекинулася на повороті у місті Сочі.