У Кремлі зреагували на заяви Трампа про нові санкції проти Росії
Джерело: Reuters
У Кремлі прокоментували заяви президента США Дональда Трампа про ймовірність запровадження нових санкцій проти РФ, якщо вона відмовиться від перемовин про припинення війни в Україні.
Напередодні Трамп, коментуючи російсько-українську війну, заявив, що якщо Росія відмовиться від мирної угоди, у нього не буде вибору, окрім як запровадити високі податки, мита та санкції на все, що Росія продає Штатам та іншим країнам.
Слова американського лідера прокоментував речник Кремля Дмитро Пєсков. За його словами, у заявах Трампа немає нічого нового.
“Ми не бачимо тут жодних особливо нових елементів. Йому подобаються ці методи принаймні вони подобались йому під час його першого президентства”.
При цьому речник Кремля зауважив, що вони уважно стежать за всіма заявами Дональда Трампа.
“Ми ретельно фіксуємо всі нюанси. Ми залишаємось готовими до діалогу, президент Путін неодноразово про це говорив – до рівноправного діалогу, до взаємоповажного діалогу”.
- Президент РФ Володимир Путін все більш занепокоєний економічною ситуацією у Росії, тоді як американський лідер Дональд Трамп наполягає на угоді з Україною, погрожуючи новими обмеженнями.
Лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко закликав уряд призначити головою БЕБ Олександра Цивінського – переможця конкурсу відповідно до чинного законодавства. Політик наголосив, що зірване призначення руйнує довіру західних партнерів та шкодить інвестиційним перспективам України.
Національний поштовий оператор АТ “Укрпошта” повідомив про запровадження пільг для жителів сільської місцевості.
Перший препарат від малярії, придатний для немовлят, схвалили до використання.
9 липня глава уряду Денис Шмигаль поінформував, що нині потреби України у зовнішньому фінансуванні на 2026 рік залишаться на рівні $40 млрд.
27 червня цього року на сайті президента з’явилась петиція під назвою “Декриміналізувати виробництво контенту для дорослих, щоб правоохоронці займались реальними злочинами, а не робили контрольні закупівлі інтимних фотографій”. Власне, в назві відображена вся суть проблеми, яку обговорюють вже декілька років – нормативне регулювання створення і розповсюдження еротичного контенту вже давно відірвалось не лише від реальності, а й від решток здорового глузду.