У Києві попрощалися з українським воїном Сергієм Павліченком, який загинув на фронті
Джерело: Букви
Сьогодні, 29 листопада, у Києві попрощалися з українським військовим, політв’язнем, представником ультрас київського “Динамо” Сергієм Павліченком, який загинув у бою проти російських окупантів.
Церемонія прощання відбулася у Михайлівському Золотоверхому соборі. Кілька десятків людей прийшли, аби провести в останню путь українського захисника. Серед присутніх на церемонії прощання були військові, рідні та друзі.

Сергія Павліченка поховали у Києві на Лук’янівському військовому цвинтарі.
Сергій Павліченко був бійцем 78 полку Десантно-штурмових військ ЗСУ. Він загинув 18 листопада в районі села Вербове Запорізької області. У жовтні Сергію виповнився 31 рік.


“Всі ви знаєте Сергія, який за своє життя переживав дуже важкі періоди і зараз віддав найцінніше – своє життя. Футбольний клуб “Динамо” висловлює найглибші співчуття рідним та близьким загиблого. Ми щиро сумуємо разом із вами”, – зазначили в клубі.

- 18 листопада на війні в районі села Вербове Запорізької області загинув Сергій Павліченко.
- 7 листопада у Києві попрощалися з українським військовим, розвідником та журналістом Тарасом Давидюком, який загинув у бою проти російських окупантів.
- 19 жовтня у Києві попрощалися з наймолодшим командиром підрозділу 72-ї ОМБр “Чорні Запорожці” Сергієм Іконніковим.
Росія розглядає можливість імпорту бензину та дизельного пального, а також запровадження субсидій для стримування цін на тлі дефіциту, спричиненого українськими ударами по нафтопереробних заводах.
У Росії готують оновлене видання єдиного шкільного підручника з історії, до якого планують додати згадки про участь військових КНДР у повномасштабній війні проти України.
Правоохоронці запобігли резонансному теракту в Києві. Затримано двох агентів ФСБ, котрі готували підрив однієї з адміністративних будівель у центрі столиці.
Агента російської воєнної розвідки (більш відомої як ГРУ), ув’язнили на 15 років з конфіскацією майна. СБУ викрила його у червні 2025 року на підготовці підривів у Києві.
Президент Володимир Зеленський повідомив про підписання контракту з Німеччиною щодо постачання 600 ракет для систем протиповітряної оборони.