У Києві вийшли на акцію щодо підтримки полонених бійців «Азову»

Джерело: Букви

17 березня у Києві відбулася  мирна акція, присвячена підтримці військовим полку “Азов”, які вже понад два роки перебувають в російському полоні. Кияні та жителі міста вийшли на центральну площу, зокрема вони провели перфоманс.

Метою акції є те, аби країна не забула про героїв “Азову”.

Фото: Букви

Біля Національного академічного театру опери та балету України ім. Т. Г. Шевченка учасники написали на асфальті “Дети”, як згадку про напис, що був у 2022 році під стінами Маріупольського театру, коли ЗС РФ здійснили бомбардування.

Читайте також: 16 березня 2022 року війська РФ завдали авіаударів по драмтеатру Маріуполя

Фото: Букви

Поблизу були розкидані іграшки.

Фото: Букви

Фото: Букви

Фото: Букви

Фото: Букви

Фото: Букви

Фото: Букви

Фото: Букви

Фото: Букви

Фото: Букви

Фото: Букви

Фото: Букви

Канцлер Німеччини Олаф Шольц провів, за його словами, безрезультатну розмову з президентом Росії Володимиром Путіним. Однак Шольц заявив, що готовий до подальших переговорів з ним.

Естонія передала Україні один зі своїх енергоблоків з Ауверської електростанції. За даними Міністерства енергетики України, енергоблок здатен забезпечити електроенергією близько 150 тисяч осіб.

Міністр закордонних справ Литви Габріелюс Ландсбергіс заявив, що більша частина Європи далі не вірить у те, що Росія є загрозою для всіх, і наївно сподіваЄться, що ситуація “якимось чином сама владнається”.

11 грудня міністерство закордонних справ Росії поскаржилося, що передача США Україні 20 мільярдів доларів коштом заморожених російських активів, було “простим пограбуванням”, і припустило, що Москва може “захопити західні активи” на своїй території “для посилення промислового потенціалу”.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 11 грудня. З початку доби відбулося 194 бойових зіткнення.