У Києво-Печерській лаврі відбувся молебень за оборонців Маріуполя, що перебувають в полоні

Фото: Мінкульт

Джерело: Мінкульт

Сьогодні, 21 травня, у Національному заповіднику “Києво-Печерська лавра” родини полонених, захисники та захисниці Маріуполя, громадські організації та небайдужі українці долучились до молебню за оборонців Маріуполя, що вже два роки перебувають в російському полоні.

О девʼятій ранку традиційно пролунав Дзвін памʼяті та надії, який щодня нагадує нам про тих, кого Україна чекає додому. У неволі залишаються тисячі воїнів. Україна продовжує молитися та боротися за їхнє визволення.

Фото: Мінкульт

“Дзвін памʼяті та надії продовжить лунати доти, доки додому не повернуться усі військовополонені. Вони віддали власну волю, щоби Україна зберегла свою. Тож памʼятаймо про те, як дорого коштує свобода, як треба нею дорожити, та робімо все від нас залежне, щоби ми завжди лишалися вільними”, – зазначили у Національному заповіднику “Києво-Печерська лавра”.

Фото: Мінкульт

Учасники урочистої церемонії пройшлися Лаврою, відкриваючи для себе її неймовірну історичну, духовну, культурну і державницьку спадщину.

Генеральний директор Заповідника Максим Остапенко та представники проєкту підтримки “Серце Азовсталі” домовилися про спільну програму для гарнізону Маріуполь. Це означає щонайменше тижневе інтенсивне знайомство із тисячолітнім спадком Лаври.

Фото: Мінкульт

Начальник управління нацбезпеки адміністрації президента Південної Кореї Чан Хо Чжин заявив, що країна може скасувати обмеження щодо військової допомоги Україні. Це трапиться, якщо Росія надасть Північній Кореї високоточну зброю.

На одному з енергетичних об’єктів Києва виявили тіло чоловіка. Загиблим є працівник підприємства.

Власник будинку на півночі Лондона Чарльз Рівз після повернення з роботи за кордоном виявив, що його родинний дім перетворили на ферму з вирощування канабісу. 10 тонн ґрунту висипали прямо всередині будівлі.

Кілька десятків однакових графіті у виглядів літаків-винищувачів із трунами та написом “Mirage для України” зафіксувала поліція у трьох округах Парижа.

У Бундестазі голова баварської опозиційної партії ХСС Александер Добріндт виступив із закликом депортувати безробітних українських переселенців з Німеччини. На його думку, треба висилати українців, якщо вони не знайдуть роботу.