МЗС допомогло чоловіку, якому угорська Wizz Air відмовила в посадці на літак

Джерело: речник МЗС Олег Ніколенко.
МЗС України розшукало українця Олександра, якого угорська авіакомпанія Wizz Air висадила з літака, що прямував із Тель-Авіва, через протез. Нині український консул в Ізраїлі допоміг йому сісти на рейс до Європи.
Речник наголосив, що Олександр ніколи не служив у Збройних силах України та не є ветераном, спростувавши попередню інформацію. Чоловік отримав інвалідність внаслідок ДТП багато років тому.
Хоча угорська Wizz Air й офіційно вибачилася, але все одно було порушено права чоловіка як громадянина України. У МЗС очікують завершення службового розслідування, притягнення винних до відповідальності та виконання авіаперевізником зобов’язань перед пасажиром.
“Захист прав та інтересів всіх українців за кордоном, незалежно від їхньої професії та життєвих обставин, є абсолютним пріоритетом для МЗС України. Громадяни завжди можуть розраховувати на допомогу”, – йдеться в повідомленні.
З Європи громадянин України вирушить до рідних у нашій державі.
- В Україні вперше жінка-військовослужбовиця пройшла Q-спецкурс Сил спеціальних операцій ЗСУ. За його результатами вона отримала нашивку ССО.
10 квітня лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко повідомив, що НБУ розпочав перевірку діяльності Фонду Порошенка, благодійного фонду Roshen та громадської організації “Справа Громад”. Як він зазначив, “підстави для цього — надумані, а питання — абсурдні”.
Принц Гаррі, герцог Сассекський 4 квітня здійснив несподіваний візит до України та відвідав поранених оборонців у львівській клініці Superhumans Centre. Герцог Сассекський приїхав спільно з чотирма ветеранами. Поїздку тримали в таємниці до виїзду з території України.
Пані посол США в Україні Бріджит Брінк залишає свою посаду. Інформацію офіційно підтвердила речниця Держдепартаменту Таммі Брюс.
З 31 країни, котрі беруть участь в обговоренні гарантування безпеки України після завершення бойових дій, половина вже заявила про готовність відправити в Україну свої війська. Проблема полягає в тому, що європейські країни досі не отримали згоди США на підтримку миротворчої місії, що заважає остаточно сформувати так звану “коаліцію охочих”.
Міністерство закордонних справ привітало ухвалення резолюції Парламентської Асамблеї Ради Європи “Російська агресивна війна проти України: необхідність притягнення до відповідальності та уникнення безкарності”.