У Нагірному Карабаху загинув заступник командувача російськими «миротворцями»

Джерело: Republic
За словами росзмі, 20 вересня під час обстрілу в Нагірному Карабаху загинув заступник командувача російськими “миротворцями” в регіоні, капітан 1 рангу Іван Ковган.
Штатна посада Івана Ковгана – заступник командувача підводних сил Північного флоту з військово-політичної роботи РФ.
Санкт-Петербурзький клуб моряків-підводників та ветеранів ВМФ повідомив, що Іван Ковган був в автомобілі, який потрапив під обстріл.
Його відрядили у Нагірний Карабах два місяці тому.
Президент Азербайджану Ільхам Алієв під час телефонної розмови з Путіним просив вибачення і висловив глибокі співчуття з приводу загибелі Ковгана. Він додав, що Азербайджан готовий надати матеріальну допомогу сім’ям загиблих.
- В РФ заявили, що “глибоко стривожені” загостренням ситуації в Нагірному Карабаху, де 19 вересня відновилися бойові дії.
- 19 вересня Міноборони Азербайджану повідомило про початок “антитерористичних заходів локального характеру” для відновлення конституційного ладу у Нагірному Карабаху.
- 19 вересня, виступаючи на Генеральній Асамблеї ООН, президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган заявив, що рішення Азербайджану розпочати військову операцію в Нагірному Карабаху є виправданим, оскільки ці дії “спрямовані на захист територіальної цілісності”.
- 1 серпня в Європейському парламенті заявили, що внаслідок порушення Азербайджаном міжнародних зобов’язань гуманітарна ситуація у Нагірному Карабаху посилюється.
- Президент Вірменії Ваагн Хачатурян ухвалив рішення відкликати Віктора Біягова з посади постійного та повноважного представника країни в Організації Договору про колективну безпеку (ОДКБ) на чолі з РФ.
Президент Польщі Анджей Дуда заявив, що через потенційну загрозу з боку Росії Польща повинна звернутися до Франції за ядерним захистом.
Російська пропаганда розпочала чергову інформаційну кампанію проти Молдови, в якій нібито утискають Російську православну церкву (РПЦ).
США представили союзникам пропозиції щодо укладення мирної угоди між Росією та Україною. За ними окуповані українські території можуть фактично залишитись під керівництвом Москви.
17 квітня відбулось засідання суду щодо скасування указу Володимира Зеленського щодо санкцій проти Петра Порошенка. Суд не ухвалив рішення по суті справи, однак, ті аргументи на користь санкцій, які представники держави озвучили у засіданні, мають значно більше значення для кожного з нас, незалежно від майнового статусу, політичних поглядів чи моральних переконань, ніж будь-яке рішення суду у цій справі.
У Генеральному штабі поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 16:00 17 квітня. Загалом, від початку цієї доби відбулося 65 бойових зіткнень.