У Нікополі відновили лікарню, пошкоджену росіянами у перший рік повномасштабної війни

Джерело: МОЗ

У Дніпропетровській області відновили Нікопольську міську дитячу лікарню, яку було пошкоджено росіянами у перший рік повномасштабної війни у жовтні 2022 року.

З літа минулого року Нікополь перебував під безперервними артобстрілами, внаслідок чого багато обʼєктів інфраструктури, зокрема й медичної, пошкоджено або зруйновано вщент.

Зокрема, восени 2022 року внаслідок вибухової хвилі від ворожої атаки було пошкоджено утеплення фасаду лікарні, вікна, огорожу та асфальтне покриття дороги лікарні. Крім того, медзаклад потребував й поточного ремонту.

Власним коштом медзакладу повністю замінено пошкоджені вікна й двері, здійснено поточний ремонт та проведено роботи з благоустрою. Зараз лікарня продовжує працювати та повноцінно надавати потрібні медичні послуги населенню регіону.

Загалом від початку повномасштабної війни на Дніпропетровщині повністю відновлено 64 об’єктів медзакладів, ще 21 об’єкт – відновлено частково.

26 лютого парламент Угорщини схвалив членство Швеції в НАТО – майже через два роки після того, як історично нейтральна країна подала заявку на приєднання до західного військового альянсу, поклавши у такий спосіб кінець тривалим дипломатичним суперечкам.

Верховний представник Євросоюзу із закордонних справ та безпекової політики Жозеп Боррель зауважив, що результат війни РФ проти України може вирішитися в найближчі місяці. Проте Україна потребує ще більшої збройової підтримки ЄС. Він закликав країни-члени збільшити та прискорити допомогу Україні.

Станом на 26 лютого Сили оборони півдня продовжують системну контрбатарейну боротьбу. На лівому березі Дніпра, попри постійні бойові втрати та відсутність успіхів, ворог не полишає намірів вибити наші підрозділи із зайнятих позицій.

У 2023 році на виробництво контенту для двох телемарафонів – “Єдині новини” та FreeДом – витратили 842,2 млн грн. Кошти витратили Мультимедійна платформа іномовлення України та “Парламентський телеканал “Рада””, які належать до сфери впливу Міністерства культури та інформаційної політики.

26 лютого прем’єр Болгарії Николай Денков прибув з офіційним візитом до Києва.