У Німеччині засудили жінку через те, що вона словесно образила ґвалтівника

Джерело: The Telegraph

У Німеччині 20-річну жінку покарали за те, що вона словесно образила одного з дев’яти чоловіків, які зґвалтували 15-річну дівчину в парку Гамбурга у вересні 2020 року. Суддя покарав її суворіше, аніж самого ґвалтівника.

Жінка, на ім’я Майя Р., чотири роки тому написала повідомлення одному з дев’яти нападників, номер якого знайшла в мережі. Вона через WhatsApp назвала його “ганебним” та “огидним виродком”. Утім німецьке законодавство переслідує подібні вчинки, оскільки вважає їх наклепом.

“Тобі не соромно, коли ти дивишся в дзеркало?”, – написала вона, додавши, що сподівається, що зловмисника “посадять під замок”.

За ці повідомлення її присудили до перебування у вʼязниці протягом вихідних. Сам же ґвалтівник отримав умовний вирок і не відбував тюремного терміну взагалі.

Причиною покарання жінки стало те, що її раніше притягали до відповідальності за крадіжку. 20-річна Майя Р. тоді не з’явилася на розгляд справи в суді.

У Німеччині громадяни засудили вирок, оскільки вважають покарання непропорційним з огляду на заподіяну шкоду. Речник суду додав, що гнів через цю справу “досяг нового, тривожного рівня інтенсивності”, назвавши критику з боку суспільства “цілеспрямованою атакою на верховенство права”.

На сайті Верховної Ради України зареєстрована петиція з вимогою звільнити Данила Гетманцева з посади Голови Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики зокрема через законодавчі ініціативи нардепа.

Лідер “Європейської солідарності” Петро Порошенко виступив перед республіканцями у Вашингтоні й закликав підтримати переможну стратегію для України.

Президент США Дональд Трамп підписав указ про створення протягом року суверенного фонду добробуту, заявивши, що за його допомогою можна буде викупити відеоплатформу TikTok.

Правоохоронці повідомили про підозру засудженому, який збував наркотичний засіб метадон в одній з установ виконання покарань Вінницької області.

Співробітники Національного наукового фонду (NSF) США перевіряють тисячі науково-дослідних проєктів, щоб з’ясувати, чи порушують вони укази президента Трампа, видані на початку його каденції.