У Південній Кореї заявили, що у російсько-українській війні загинули сотні північнокорейців

Джерело: Reuters

За даними розвідки Південної Кореї, у російсько-українській війні загинуло сотні солдатів КНДР, які воюють на боці РФ.

Зазначається, що з 15 000 північнокорейських військових, розгорнутих у війні, загинуло близько 600. Загальна кількість втрат серед військових КНДР – вбиті та поранені – сягає близько 4700 осіб.

Зазначається, що тіла загиблих північнокорейців кремували у Курську, перед відправленням праху назад до КНДР.

Водночас у Південній Кореї наголосили, що за останні шість місяців солдати Північної Кореї покращили свої бойові навички на сучасному озброєнні, зокрема безпілотниках.

“Після шести місяців участі у війні північнокорейські військові стали менш некомпетентними, а їх боєздатність значно покращилась, адже вони звикли використовувати нове озброєння, таке як безпілотники”, – сказав член парламентського комітету з розвідки Південної Кореї Лі Сон Квон.

В обмін на військових та озброєння Росія відправила Північній Кореї технічну допомогу у вигляді супутників-шпигунів, безпілотників та зенітних ракет.

Цього тижня КНДР офіційно визнала, що відправила свої війська для участі у війні проти України на боці РФ.

Вважається також, що Північна Корея відправила до Росії близько 15 000 робочих. Зазначається, що робоча сила КНДР в інших країнах є джерелом валютного доходу для Північної Кореї, хоча санкції ООН забороняють використання робочих з КНДР в інших країнах.

8 липня Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський повідомив про відновленні позицій та утриманні територій Силами оборони у Курській та Бєлгородській областях РФ.

Журналістське розслідування, що ґрунтується на документах про російське виробництво безпілотників, показало співпрацю з китайськими компаніями.

Президент США Дональд Трамп заявив, що Вашингтон планує передати Україні нову партію оборонної зброї для захисту від російських атак. Це прозвучало 7 липня під час зустрічі з прем’єр-міністром Ізраїлю Біньяміном Нетаньягу у Білому домі.

Попри популярність чотириденного робочого тижня у багатьох країнах світу, в Україні його запровадження поки не розглядається на законодавчому рівні. У Державній службі зайнятості зазначають, що під час війни ринок праці функціонує за особливими умовами, тоді як скорочення тривалості робочого часу наразі можливе лише індивідуально – за домовленістю з роботодавцем.

Нідерланди направлять свої винищувачі F-35 для реалізації безпеки повітряного простору Польщі, повідомив глава Міноборони Рубен Брекельманс.