У США викрили чоловіка, який створював дитяче порно за допомогою ШІ

Джерело: пресслужба Мін’юсту США

У США вперше затримали чоловіка, який створював та розповсюджував дитяче порно, згенероване штучним інтелектом. Підозрюваного у поширенні матеріалів про сексуальне насильство над дітьми (CSAM) викрили у Вісконсині.

Мін’юст США наголосив, що цей випадок став першим у державі. Відомство має намір створити судовий прецедент, коли судитимуть за матеріали сексуального характеру, навіть якщо під час їхнього створення не було справжніх дітей.

Для створення зображень із маленьким хлопчиком інженер-програміст Стівен Андерегг використовував Stable Diffusion.

За даними Мін’юсту, на створених зображеннях діти демонстрували свої статеві органи або брали участь у сексуальних діях із дорослими чоловіками.

Від генерації таких зображень захищені деякі хмарні генеративні інструменти, але Андерегг використовував програмне забезпечення Stable Diffusion 1.5 — воно такого захисту не мало.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну інформацію на фронті станом на 19:00 16 червня. За добу кількість бойових зіткнень по всій лінії фронту зросла до 88.

Віталій Ступаєнко, ведучий івенту, з якого вигнали одеситку Юлію Карабаджак через мовне питання, вже записав відео з вибаченнями, пояснивши поведінку організаторів “недоопрацюванням”.

16 червня, підбиваючи підсумки дводенного Глобального саміту миру у Швейцарії, президент Володимир Зеленський повідомив, що Україна планує вже за кілька місяців провести другий аналогічний захід, на якому гіпотетично може бути присутній представник від РФ.

16 червня у Грузії сталися три землетруси. Перші підземні поштовхи зафіксували о 17:16.

Пошановувачі американського телесеріалу “Бріджертони” від Netflix вже встигли насолодитися прем’єра 3 сезону, яка відбулася 16 травня і 13 червня. Нині ж стрічка доступна для перегляду в українській озвучці.