У в’язниці Флориди помер чоловік, який відсидів 38 років, хоча суд визнав його невинним

Джерело: Sky News

Кріса Махараджа засуджили за вбивство двох бізнес-партнерів ще в 1986 році, відтак він провів у тюрмі 38 років. Попри те, що згодом суддя визнав чоловіка невинним, він помер у в’язниці.

До свого ув’язнення Махарадж був заможною людиною, власником коней і Rolls-Royce у Великій Британії. Він поїхав до Флориди зі своєю дружиною, щоб купити нерухомість. 

Одного вечора, коли вони обідали в ресторані, його заарештували. Через кілька місяців його засудили за вбивство двох ділових партнерів.

“Коли вони визнали мене винним, я втратив свідомість, я знепритомнів. Я просто не міг повірити, що тебе можуть визнати винним у тому, чого ти не робив, – у вбивстві”, – сказав він чотири роки тому. 

Його адвокат повідомив, що його дружина була з ним під час вбивства.

Спочатку його засудили до смертної кари, і він провів 17 років у камері смертників. Згодом, завдяки кампанії за участю десятків британських політиків, його вирок замінили довічним ув’язненням.

Чоловік завжди наголошував на своїй невинуватості, і в 2019 році суддя постановив, що він довів це. Однак, попри це, Апеляційний суд США визнав, що доказів недостатньо для його звільнення.

Відтак чоловік помер у тюремній лікарні “після 38 років боротьби з несправедливістю”, – повідомив його адвокат Клайв Стаффорд Сміт.

Його дружина Маріта розповіла: 

“У 1976 році я пообіцяла Крісу, що ми будемо разом, доки смерть нас не розлучить, і я спустошена, що він помер один у цьому жахливому місці. Я хочу, щоб його повернули до Великої Британії для поховання, оскільки останнє місце, де він хотів би бути, це місце, де його помилково звинуватили у вбивстві”.

З моменту, коли російські війська почали масово застосовувати ударні дрони “Шахед”, кожна українська ніч походить на випробування. Виготовлені за іранськими кресленнями і модифіковані в Росії, ці безпілотники стали головним знаряддям терору проти цивільного населення.

 Боронячи Україну, на фронті загинув заступник командира 110 окремої механізованої бригади Дмитро Романюк.

2 липня внаслідок вибуху поблизу Житомира загинули щонайменше дві особи. Глава Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко повідомив деталі інциденту, зазначивши, що у населеному пункті десятки знищених будівель та багато постраждалих, зокрема діти.

1 липня журналіста Максима Коцюбинського доправили до відділку поліції в Києві вже після того, як він відзняв матеріал про те, що міністерка юстиції Ольга Стефанішина користується квартирою, котру не вказала у декларації.

У Держдепі заперечили призупинення військової допомоги Україні. Речниця Державного департаменту США Теммі Брюс наголосила, що рішення Вашингтона не означає повне припинення військової допомоги Україні.