У зоопарку в США вперше за 50 років народилося рідкісне жирафеня без плям

Джерело: Insider

31 липня в сімейному зоопарку Брайтс штату Теннессі народилося рідкісне жирафеня – повністю коричневе, зовсім без плям, тож вважається таким єдиним живим у світі.

Це друге дитинча жирафа, що народилося цього року в зоопарку Брайтс, але, на відміну від інших, воно однотонного коричневого кольору. Ветеринарна команда зоопарку не помітила жодних проблем зі здоров’ям, пов’язаних із відсутністю візерунка.

Фред Берковітча, біолог з охорони дикої природи, сказав, що коричневі чисті жирафи є надзвичайно рідкісними й “майже напевно через певну мутацію”. 

Останній відомий повністю коричневий жираф народився в токійському зоопарку в 1972 році. І його старший брат, який народився на кілька років раніше, також був коричневим і “чистим”.

За словами Берковітча, щодо жирафів проведено небагато досліджень, тому дуже мало відомо про їхні плями.

Українські війська можуть зазнати додаткових невдач у найближчі тижні, очікуючи на вже ухвалену військову допомогу США, яка дозволить Україні стабілізувати фронт, однак, ймовірно, постачання зможуть пригальмувати нинішній російський наступ.

Сьогодні, 21 квітня, п’ята річниця другого туру президентських виборів 2019 року, які завершилися перемогою тоді…

Міністр оборони Лаурінас Кащюнас домовився з головою МВС Аґне Білотайте про комплексне посилення охорони кордону. Глави відомств пропонують у найкоротші терміни забезпечити прикордонників важчим озброєнням та зміцнити деякі ділянки кордону.

Після поїздки канцлера Німеччини Олафа Шольца до Китаю глава опозиційного Християнсько-демократичного союзу Фрідріх Мерц поклав на уряд у Пекіні часткову відповідальність за численні війни та кризи по всьому світу.

Станом на 21 квітня Сили оборони півдня надалі завдають вогневого ураження по місцях дислокації ворога, вогневих позиціях і тилах, знищуючи особовий склад російської армії та техніку противника.