Під час будівництва аеропорту в Мексиці знайшли стародавнє яйце фламінго

Джерело: Reuters

На будівельному майданчику нового аеропорту в Мексиці було виявлено яйце стародавнього фламінго віком від 8000 до 12 000 років.

Чудово збережене яйце плейстоценового періоду є неймовірно рідкісним. За даними мексиканського Інституту спадщини INAH, це перше відкриття такого роду в сімействі фламінго в Америці і лише друге у світі.

Геологічна епоха плейстоцену, найновіший льодовиковий період, почалася 2,6 мільйона років тому і закінчилася приблизно 11 700 років тому.

Залишки яйця фламінго були знайдені на глибині 31 сантиметра серед глини та сланців під час будівництва нового аеропорту.

За словами мексиканських вчених, скам’янілість яйця свідчить про те, що в цій місцевості було мілке озеро між 8000 і 33 000 років тому, і що ці фламінго колись були розповсюджені в центральній Мексиці.

Сучасні американські фламінго, відомі своїм яскраво-рожевим пір’ям, зустрічаються в основному в Південній Америці, Карибському басейні, на півострові Юкатан і на південно-східному узбережжі Сполучених Штатів.

П’ять років тому, 20 травня 2019-го, Володимир Зеленський офіційно став президентом України.

Станом на 20 травня Сили оборони України контролюють Вовчанськ (Харківська область) приблизно на 60%. Водночас російські військові не припиняють штурмувати місто, зазначив заступник голови Харківської ОВА Роман Семенуха.

У ніч на 19 травня Олександр Усик переміг Тайсона Ф’юрі, ставши абсолютним чемпіоном світу в надважкій вазі. Українські користувачі соцмереж почали публікувати меми про боксерський поєдинок.

Джерело: InformNapalm  InformNapalm продовжує проводити розслідування на основі даних, отриманих від хактивістів групи “Кібер Спротив”,…

Заступник командира 3-ї окремої штурмової бригади Максим Жорін прокоментував поточну ситуацію на фронті.