Українці поповнили бюджет РФ на $5 млн, споживаючи російський контент

Джерело: “Економічна правда”

Українці заплатили в бюджет Росії 5 мільйонів доларів – суму, еквівалентну 10 000 дронів, які вони могли закупити для наших захисників.

Як розповіли у виданні, фінансують війну ті користувачі з України, які продовжують споживати російський контент, адже самі росіяни не отримують монетизації за перегляди на території РФ.

“Російські автори контенту заробляють на українських переглядах чи прослуховуваннях і сплачують із цих доходів податки до російського бюджету”, – йдеться в матеріалі.

Згідно з даними Google, у 2020 році українці в середньому дивилися відео на YouTube понад 55 хвилин щодня. Утім, з початку повномасштабного вторгнення люди в Україні почали більше часу проводити в мережі, тому фіксується зростання цифр.

“Тож в середньому на місяць ми дивимося 120 роликів, а за рік – 1500. Зараз приблизно 38 млн населення України. Виходить приблизно українці дають 6,6 мільярда переглядів за рік російським авторам”, – підрахували журналісти.

Видання пояснює, що за 1000 переглядів власник каналу отримує приблизно 1 долар, маючи українську аудиторію. Тож, за рік усіх українських переглядів всі російські блогери можуть отримати 6,6 мільйона доларів.

Стосовно музичного контенту, за словами журналістів, підрахувати складніше. За даними однієї компанії, приблизно 4,4 долара отримує виконавець за 1000 переглядів. Частина з цих коштів може йти лейблу. Якщо підрахувати, це може принести російському автору за рік 74 мільйони доларів.

Нещодавно глава Білого дому Дональд Трамп фактично звинуватив українську владу у  розв’язанні війни з Росією, тоді як наступного дня назвав диктатором президента України. У відповідь на підтримку Зеленського висловилися демократи та навіть дехто з членів республіканської партії.

Прем’єр-міністр Іспанії Педро Санчес планує вже незабаром відвідати Україну, так висловлюючи підтримку українському народу.

Російський актор Дмитро Пєвцов отримав заочний термін ув’язнення за пропагування війни РФ проти України.

Міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш заявив, що немає потреби нікому в його країні пояснювати, хто почав російсько-українську війну, або яку загрозу становить Росія. Так він прокоментував заяви Трампа щодо звинувачення української влади у тому, що вона не домовилася з Кремлем.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 20 лютого. З початку доби відбулося 112 бойових зіткнень.