Український мультфільм «Мавка. Лісова пісня» вийде в кінопрокат у Південній Кореї

Джерело: Державне агентство України з питань кіно

Український анімований фільм “Мавка. Лісова пісня” офіційно виходить у прокат в кінотеатрах Південної Кореї.

Сценарій ґрунтується на драмі “Лісова пісня” Лесі Українки та давньослов’янській міфологічній символіці.

Сюжет “Мавки” цікавить як дорослих, так і дітей завдяки магії української автентичності, яскравим зображенням українських мотивів та чудовому розповіданню.

“Дивіться відео, слухайте як звучить “Лісова пісня” корейською й приходьте у кіно, якщо ви знаходитесь на території Південної Кореї”, – закликали у Держкіно.

Зазначимо, що український мультфільм вже показали у низці країн світу, зокрема в Іспанії, Франції, Італії та багатьох інших.

Зокрема, мультфільм “Мавка. Лісова пісня” побив усі рекорди та став найкасовішим українським фільмом часів Незалежності. За три тижні прокату зібрала понад 80 мільйонів гривень, обігнала такі популярні українські стрічки, як “Скажене весілля”, “Викрадена принцеса” та “Захар Беркут”.

Додамо, український мультфільм “Мавка. Лісова пісня” став одним із найкращих фільмів тижня у кінопрокаті в Румунії, посівши друге місце за касовими зборами.

Проєкт посів другу позицію серед найкращих фільмів тижня у румунському бокс-офісі, зібравши $73 800 касових зборів та 14 333 проданих квитків після першого тижня.

Зазначимо, що в Іспанії український мультфільм “Мавка. Лісова пісня” за перший тиждень прокату в кінотеатрах зібрав €321 684. Завдяки цим результатам, “Мавка. Лісова пісня” потрапила у п’ятірку найуспішніших фільмів іспанського прокату за вікенд, посіла другу позицію іспанського прокату за вікенд серед нових релізів, віддавши першість іспанському екшену FATUM, та очолила рейтинг кінострічок від незалежних дистрибуторів.

Водночас, у Франції анімаційна стрічка “Мавка. Лісова пісня” стала лідером переглядів у кінотеатрах. Мультфільм вийшов у французький прокат 29 березня.

Верховний суд Бразилії оголосив, що юристи платформи X не сплатили штрафи належному банку. Штрафи, які юристи X стверджують, що були сплачені, є єдиним невиконаним заходом для поновлення роботи компанії в Бразилії.

Речниця теруправління ДБР у Хмельницькому Катерина Герасімук розповіла, що ДБР вивчає список “ухилянтів”, який знайшли під час обшуків у кабінеті керівниці Хмельницького обласного центру МСЕК Тетяни Крупи. 

Станом на 16:00 суботи, 5 жовтня, від початку доби по всій лінії фронту зафіксували 67 бойових зіткнень. Найгарячішим залишається Покровський напрямок.

Цього тижня три українські атомні станції уклали угоди на зведення захисних споруд. Попри те, що Хмельницька — це найменша АЕС в Україні (має в експлуатації 2 енергоблоки), витрати на її захист сягнуть 1,7 мільярда гривень. Це найбільша сума серед усіх станцій.

Улітку 2024 року російські окупанти стратили чотирьох українських військових на території агрегатного заводу у Вовчанську за наказом командування.