Укрпошта анонсувала різдвяну марку «Нова радість стала» із зображенням витинанок
Джерело: Укрпошта
АТ “Укрпошта” анонсувала нову марку до різдвяних свят – “Нова радість стала”, на якій зображено витинанки, які оповідають традиції свята.
Укрпошта нагадала, що 1991 року, після низки заборон СРСР і намагань радянського режиму знищити українські традиції святкування, на Софійській площі Києва пролунала колядка “Нова радість стала”.
“Тоді українська колядка розлилася своєю землею для своїх людей, повернувши Різдво. І зараз, у часи найбільшої війни на континенті з тим самим ворогом, що й століття тому, завдяки Силам оборони Різдво теж прийде в наші домівки”.
На честь цієї події Укрпошта випустить марку з однойменною назвою “Нова радість стала”, яка відрізнятиметься незвичним оформленням.
“На марці зображена витинанка, що оповідає про традиції свята: дівчата з Вифлеємською зіркою співають колядки, волхви несуть дари, від хати до хати гурти “водять Козу”, а українські воїни захищають нашу свободу, наші свята й звичаї”.
Передзамовити марку можна за посиланням, а з 24 грудня придбати новинку можна буде не тільки онлайн, а й у поштових відділеннях і у філателістичних крамницях.
У поштовому блоці – 5 марок: “Колядники”, “Волхви”, “Різдво Христове”, “Різдвяний вертеп”, “Українські воїни”.
- Укрпошта презентувала нову марку – передостанню офіційну у 2024 році – із зображенням українського боксера Олександра Усика.
Триває 1079-та доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) сягли понад 845 тисяч осіб.
6 лютого відзначають Міжнародний день нетерпимого ставлення до операцій які калічать жіночі статеві органи та Всесвітній день без мобільного телефону. Християни сьогодні вшановують преподобного Вукола.
За даними синоптиків у четвер, 6 лютого, у більшості областей очікується прохолодна погода.
5 лютого президент США Дональд Трамп підписав раніше анонсований указ про заборону трансгендерним спортсменам брати участь у спортивних змаганнях серед дівчат і жінок.
Індія та Туреччина, котрі є найбільшими імпортерами російського вугілля після Китаю, різко скоротили його закупівлі у 2024 році. Згідно з інформацією Центру цінових індексів, постачання в Індію знизились на 37% порівняно з попереднім роком і становили 25 млн тонн, тоді як експорт до Туреччини зменшився ще більше — на 39%, до 14 млн тонн.