Умєров про ситуацію на фронті: Війська РФ зосередилися для прориву західніше Бахмута

Джерело: Рустем Умєров/Facebook

14 квітня міністр оборони Рустем Умєров повідомив, що відвідав бойові підрозділи на Східному напрямку. Зокрема глава оборонного відомства зазначив, що російські війська активізували зусилля з метою просування углиб українських позицій.

Ситуація напружена. Ворог намагається просунутися вглиб позицій Сил оборони, зосередившись для прориву західніше Бахмута, — зазначив Умєров.

Він зауважив, що попри чисельну перевагу ворога Сили оборони ефективно зривають ці плани завдяки відвазі, підготовці та професійності захисників, які вдало використовують сучасні технологічні системи в противагу противнику, який намагається отримати перевагу живою силою.

Міністр також повідомив, що під час поїздки нагородив військовослужбовців які відзначилися у тяжких боях з переважаючим ворогом державними нагородами та міністерськими відзнаками.

Зауважимо, триває сімсот вісімдесят перша доба широкомасштабної збройної агресії РФ проти нашої держави. Протягом доби зафіксовано 42 бойових зіткнення. За добу російська армія завдала вісім ракетних та 65 авіаційних ударів, здійснила 57 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах.

Своєю чергою, авіація Сил оборони завдала ударів по 22 районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки противника.

На одному з енергетичних об’єктів Києва виявили тіло чоловіка. Загиблим є працівник підприємства.

Власник будинку на півночі Лондона Чарльз Рівз після повернення з роботи за кордоном виявив, що його родинний дім перетворили на ферму з вирощування канабісу. 10 тонн ґрунту висипали прямо всередині будівлі.

Кілька десятків однакових графіті у виглядів літаків-винищувачів із трунами та написом “Mirage для України” зафіксувала поліція у трьох округах Парижа.

У Бундестазі голова баварської опозиційної партії ХСС Александер Добріндт виступив із закликом депортувати безробітних українських переселенців з Німеччини. На його думку, треба висилати українців, якщо вони не знайдуть роботу.

У Києві оголосили про підозру підлітку, який напав на ветерана. Виявилося, що зловмисник є студентом військового коледжу.