Унаслідок російських обстрілів пошкоджено лінії електропередачі у двох областях

Джерело: Міненерго України

Унаслідок російських обстрілів у двох українських областях пошкоджено лінії електропередач. Мовиться про Миколаївську та Харківську області.

Зокрема на Миколаївщині внаслідок ракетного удару пошкоджено лінію електропередачі, знеструмлено понад 800 споживачів.

На Харківщині обстрілом пошкоджено дві ЛЕП 110 кВ. Однак споживачів внаслідок пошкоджень не знеструмлювали.

Окрім цього, завершено відновлювальні роботи на Харківщині, де були відключення газопостачання внаслідок обстрілу газорозподільних станцій (ГРС). Усім домогосподарствам відновили газопостачання.

Окупанти не припиняють обстрілювати профітові та прикордонні населені пункти України. Так, на Донеччині знеструмлювалися 19 населених пунктів. Також без світла залишається частина споживачів у Дніпропетровській, Запорізькій, Сумській, Харківській, Херсонській, Чернігівській областях.

Ремонтні бригади працюють там, де це дозволяє безпекова ситуація.

Загалом за добу енергетики заживили 1,5 тисячі споживачів. Більшість із них – це абоненти в Чернігівській області.

  • 16 жовтня у Міністерстві енергетики України спростували інформацію щодо необхідності застосування стабілізаційних графіків відключення електроенергії з настанням опалювального сезону. Наголосивши, що наразі для споживачів достатньо ресурсу.

24 червня російські війська атакували автозаправну станцію на околиці Сум. Внаслідок ворожого обстрілу постраждали троє цивільних.

Москва готова до мирних переговорів з Україною на основі так званих “Стамбульських домовленостей”, заявив глава РФ Володимир Путін.

Під час саміту G7, президент США Дональд Трамп був “надзвичайно вражений та сповнений ентузіазму” через результати далекобійних атак України по цілях углиб території Росії. Також глава Білого дому погодився на посилення санкцій проти російського енергетичного сектору.

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Москва більше не вважає США “об’єктивним посередником” у контексті війни проти України та звинуватив Вашингтон у посиленні тиску на Росію.

В Україні стартував перший етап трансформації Сил оборони, у межах якого запровадили нові мотиваційні контракти для військовослужбовців і цивільних.