Унаслідок російських обстрілів пошкоджено лінії електропередачі у двох областях
Джерело: Міненерго України
Унаслідок російських обстрілів у двох українських областях пошкоджено лінії електропередач. Мовиться про Миколаївську та Харківську області.
Зокрема на Миколаївщині внаслідок ракетного удару пошкоджено лінію електропередачі, знеструмлено понад 800 споживачів.
На Харківщині обстрілом пошкоджено дві ЛЕП 110 кВ. Однак споживачів внаслідок пошкоджень не знеструмлювали.
Окрім цього, завершено відновлювальні роботи на Харківщині, де були відключення газопостачання внаслідок обстрілу газорозподільних станцій (ГРС). Усім домогосподарствам відновили газопостачання.
Окупанти не припиняють обстрілювати профітові та прикордонні населені пункти України. Так, на Донеччині знеструмлювалися 19 населених пунктів. Також без світла залишається частина споживачів у Дніпропетровській, Запорізькій, Сумській, Харківській, Херсонській, Чернігівській областях.
Ремонтні бригади працюють там, де це дозволяє безпекова ситуація.
Загалом за добу енергетики заживили 1,5 тисячі споживачів. Більшість із них – це абоненти в Чернігівській області.
- 16 жовтня у Міністерстві енергетики України спростували інформацію щодо необхідності застосування стабілізаційних графіків відключення електроенергії з настанням опалювального сезону. Наголосивши, що наразі для споживачів достатньо ресурсу.
Росія розглядає можливість імпорту бензину та дизельного пального, а також запровадження субсидій для стримування цін на тлі дефіциту, спричиненого українськими ударами по нафтопереробних заводах.
У Росії готують оновлене видання єдиного шкільного підручника з історії, до якого планують додати згадки про участь військових КНДР у повномасштабній війні проти України.
Правоохоронці запобігли резонансному теракту в Києві. Затримано двох агентів ФСБ, котрі готували підрив однієї з адміністративних будівель у центрі столиці.
Агента російської воєнної розвідки (більш відомої як ГРУ), ув’язнили на 15 років з конфіскацією майна. СБУ викрила його у червні 2025 року на підготовці підривів у Києві.
Президент Володимир Зеленський повідомив про підписання контракту з Німеччиною щодо постачання 600 ракет для систем протиповітряної оборони.