В Африці вирішили вбити 200 слонів, аби забезпечити населення їжею

Джерело: The Guardian

У Зімбабве планують вбити 200 слонів через засуху, що призвела до нестачі продовольства для населення.

Міністр довкілля країни заявив, що у Зімбабве “більше слонів, ніж було потрібно”, додавши, що уряд доручив Управлінню парків і дикої природи Зімбабве (ZimParks) розпочати процес.

За словами генерального директора ZimParks Фултона Мангванья, на 200 слонів полюватимуть у тих районах, де вони зіштовхнулися з людьми, включаючи Хванге, де знаходиться найбільший природний заповідник Зімбабве.

У Зімбабве проживає приблизно 100 000 слонів – це друга за чисельністю популяція у світі після Ботсвани.

За даними ZimParks, завдяки зусиллям щодо збереження, Хванге є домом для 65 000 тварин. Зімбабве востаннє полювало на слонів у 1988 році.

Зімбабве та Намібія входять до групи країн на півдні Африки, котрі оголосили надзвичайний стан через посуху.

Згідно з оцінками ООН, близько 42% зімбабвійців живуть у бідності, і влада каже, що близько 6 мільйонів потребуватимуть продовольчої допомоги під час неврожайного сезону з листопада по березень.

Раніше ми повідомляли, що Намібія планує знищити понад 700 диких тварин, зокрема слонів, зебр та бегемотів, для надання м’яса населенню, яке страждає від продовольчої кризи через найгіршу посуху за останні 100 років.

Додамо, через висихання водойм у найбільшому національному парку Зімбабве на півдні африканського континенту загинуло щонайменше 100 слонів.

Читайте також: В Африці зростає рівень смертності слонів: The Guardian назвало причину

На Хмельниччині вдалося попередити незаконний продаж срібної накладки, яка належить до епохи Великого переселення народів (425-450 роки), на інтернет-аукціоні.

Китай затвердив проєкт будівництва гідроелектростанції, яка стане найбільшою у світі. Дамба зводитиметься на річці Ярлунг Зангбо на сході Тибетського плато. Планується, що щорічно станція вироблятиме 300 мільярдів кіловат-годин електроенергії.

Внаслідок удару по командному пункту 810 окремої бригади морської піхоти ЗС РФ у Льгові Курської області загинуло 18 російських військових.

На Закарпатті затримано переправників, які намагалися провезти двох ухилянтів через кордон під виглядом учасників траурного кортежу, що супроводжував тіло загиблого воїна.

В Естонії побоюються, що Кремль може спробувати захопити східні регіони країни, прикриваючись “захистом російської діаспори”, щоб спровокувати глобальний конфлікт з НАТО.