В Азовському та Середземному морях росіяни утримують чотири носії «Калібрів» – ВМС ЗСУ

Джерело: ВМС ЗСУ

Станом на ранок 7 червня в Азовському та Середземному морях російські окупанти утримують на бойовому чергуванні чотири носії крилатих ракет “Калібр”.

Відтак, в Азовському морі на бойовому чергуванні перебувають 10 ворожих кораблів, три з яких є носіями крилатих ракет “Калібр”, загальним залпом до 24 ракет.

У Середземному морі на бойовому чергуванні перебуває один ворожий корабель, який є носієм крилатих ракет “Калібр”, загальним залпом до 8 ракет.

Водночас у Чорному морі – один російський корабель.

За добу, в інтересах РФ, прохід Керченською протокою здійснили:

  • до Чорного моря – 6 суден, з них одне продовжило рух у напрямку протоки Босфор;
  • до Азовського моря – 8 суден, з них два рухалось з протоки Босфор.

У ВМС ЗСУ зазначили, що РФ продовжує порушувати Міжнародну конвенцію з охорони людського життя на морі 1974 р. (SOLAS), вимикаючи системи автоматичної ідентифікації (AIS).

Начальник управління нацбезпеки адміністрації президента Південної Кореї Чан Хо Чжин заявив, що країна може скасувати обмеження щодо військової допомоги Україні. Це трапиться, якщо Росія надасть Північній Кореї високоточну зброю.

На одному з енергетичних об’єктів Києва виявили тіло чоловіка. Загиблим є працівник підприємства.

Власник будинку на півночі Лондона Чарльз Рівз після повернення з роботи за кордоном виявив, що його родинний дім перетворили на ферму з вирощування канабісу. 10 тонн ґрунту висипали прямо всередині будівлі.

Кілька десятків однакових графіті у виглядів літаків-винищувачів із трунами та написом “Mirage для України” зафіксувала поліція у трьох округах Парижа.

У Бундестазі голова баварської опозиційної партії ХСС Александер Добріндт виступив із закликом депортувати безробітних українських переселенців з Німеччини. На його думку, треба висилати українців, якщо вони не знайдуть роботу.