В Індонезії через виверження вулкана Ібу евакуювали мешканців із семи прилеглих сіл

Джерело: Reuter

У неділю, 19 травня, влада Індонезії оголосила про виверження вулкана Ібу на віддаленому острові Халмахера, що спричинило евакуацію мешканців з семи прилеглих сіл. Вулкана викинув сіру хмару попелу на висоту 4 км.

Абдул Мухарі з агентства з пом’якшення наслідків стихійного лиха заявив, що в межах оперативних заходів з евакуації була розгорнута об’єднана група, включаючи поліцію, військових та пошуково-рятувальні служби. За допомогою нічного та денного транспорту влада допомагає мешканцям, евакуюючи їх до місць тимчасового проживання та забезпечуючи необхідні матеріали допомоги.

Попри відсутність конкретних даних про кількість евакуйованих, влада рекомендує звільнити радіус семи кілометрів навколо вулкана, щоб уникнути можливих небезпек. Цей вивержений вулкан є лише однією з серії активних вулканічних діяльностей в Індонезії, розташованій на Тихоокеанському “Вогняному кільці”.

Останніми тижнями країна стикається з виверженнями інших вулканів, включаючи гору Марапі та вулкан Руанг, які призвели до людських жертв та масштабних евакуацій.

На одному з енергетичних об’єктів Києва виявили тіло чоловіка. Загиблим є працівник підприємства.

Колишній очільник Білого дому Дональд Трамп повідомив, що визначився з кандидатурою віцепрезидента, з яким піде на вибори у листопаді цього року.

Власник будинку на півночі Лондона Чарльз Рівз після повернення з роботи за кордоном виявив, що його родинний дім перетворили на ферму з вирощування канабісу. 10 тонн ґрунту висипали прямо всередині будівлі.

Кілька десятків однакових графіті у виглядів літаків-винищувачів із трунами та написом “Mirage для України” зафіксувала поліція у трьох округах Парижа.

У Бундестазі голова баварської опозиційної партії ХСС Александер Добріндт виступив із закликом депортувати безробітних українських переселенців з Німеччини. На його думку, треба висилати українців, якщо вони не знайдуть роботу.