В Ірпені на роботу водіями маршруток набрали жінок

Джерело: група “Ірпінь Daily” у Facebook

В Ірпені автопарк набрав на роботу жінок, аби ті стали водійками маршруток. Причиною цього є нестача чоловіків-водіїв у зв’язку з мобілізацією.

“Сьогодні (30 червня, – ред.) за кермом маршруту 389, який обслуговує Ірпінське АТП, була саме водійка”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Ірпінь Daily

У червні цього року у Мінекономіки висловилися за необхідне акцентувати на програмах перекваліфікації українців на професії з максимальним попитом. Мовиться про жінок, котрі можуть опанувати колись “чоловічі” професії.

Ззаконодавство про мобілізацію дозволяє підприємствам, які вважаються ключовими для економіки, утримувати до 50% своїх чоловіків-працівників. Проте це не повністю розв’язує проблему. Наприклад, Київський метрополітен та міський транспорт Миколаєва вже скоротили свої послуги через нестачу працівників, призваних до армії.

Ще раніше міський голова Чернівців Роман Клічук описав ситуацію з мобілізацією працівників комунальних підприємств як “критичну”. Він заявив, що місту загрожує колапс.

Також у Мінекономіки повідомляли, аби реалізувати післявоєнне відновлення, протягом наступних десяти років Україні доведеться додатково залучити 4,5 млн працівників на ринок праці.

Станом на 22:00 в суботу, 13 липня, від початку цієї доби на фронті відбулося 149 бойових зіткнень. Напружена ситуація залишається на Покровському напрямку, також ворог активний на Харківському, Лиманському і Времівському напрямках.

Протягом дня, 13 липня, армія РФ здійснила 40 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 90 вибухів. 

У виданні The New York Times наголосили, що тепер, коли Україна озброєна далекобійними ракетами американського виробництва, вона націлилася на Крим, який є критичною базою для Росії.

Адміністрація Байдена запровадила візові обмеження для деяких китайських посадовців через нібито порушення прав людини, тоді як Пекін наклав санкції на шість американських компаній за причетність до продажу зброї Тайваню.

Вівчарка на ім’я Потап стала частиною життя прикордонника Валентина, зокрема свідком на весіллі.