У Миколаєві через мобілізацію водіїв буде зменшена кількість автобусів

Джерело: “Суспільне Миколаїв

З 27 травня в Миколаєві буде зменшена кількість комунальних автобусів на маршрутах через мобілізацію водіїв. Міський голова Олександр Сєнкевич зазначив, що автобуси будуть вимушено простоювати через відсутність водіїв, які могли б ними керувати.

За словами мера, вранці 21 травня на маршрути вийшли 39 тролейбусів, 27 трамваїв та 22 автобуси. Хоча у міста є додаткові одиниці транспорту, немає достатньої кількості водіїв, щоб їх використовувати.

“Тобто, ця цифра — 22, могла б бути більшою”, — додав Олександр Сєнкевич.

Сєнкевич також звернув увагу на те, що жінки-водії неохоче працюють на автобусах. Водночас вони здебільшого йдуть працювати на трамваях і менш охоче на тролейбусах.

“Жінки-водії радо йдуть працювати на трамвай, дещо так із пересторогою — на тролейбуси й не хочуть працювати на автобусах. Хоча чесно кажучи, мені незрозуміло, яка відмінність тролейбуса від автобуса? Навіть у тролейбусі важче працювати, ніж в автобусі, бо він прив’язаний до контактної мережі”, — розповідає Сєнкевич.

19 червня Державний секретар США Ентоні Блінкен запевнив, що саміт Північноатлантичного альянсу, котрий відбудеться на початку липня у Вашингтоні, зосередиться на зміцненні допомоги Україні у довгостроковій перспективі.

Видання The Economist проаналізувало дезінформаційну кампанію проти першої леді України Олени Зеленської та визначило ключові інструменти російської пропаганди.

Акторка Національного драмтеатру імені Лесі Українки Марія Агапітова поповнила лави ЗСУ.

19 червня відбувся завершальний раунд переговорів щодо безпекової угоди з ЄС із заступником Генерального секретаря Європейської служби зовнішньої діяльності з питань миру, безпеки та оборони Шарлем Фрізом.

Води Дністровського водосховища – одного з найважливіших водних джерел України, наразі інтенсивно використовуються частково для виробництва електроенергії та виконання міжнародних зобов’язань по спуску води, що призводить до різких коливань рівня води, що завдають великої шкоди екосистемі водойми.