В Києві родини бійців «Азову» організували акцію на підтримку військовополонених (фото)
Джерело: Букви
В суботу, 24 лютого, в другу річницю повномасштабного вторгнення Росії в Україну у Києві провели акцію на підтримку українських військовополонених.

Фото: Букви
Учасники акції, серед яких родичі й близькі військовополонених, вийшли на Софійську площу у центрі Києва з закликом звільнити українських захисників з російського полону.

Фото: Букви

Фото: Букви
Організаторами акції були родини військовополонених бійців “Азову”.
“Окупанти продовжують нещадно стирати з землі українські міста, тероризувати та грабувати мирне населення, викрадати дітей, вбивати та калічити наших захисників та захисниць, катувати військовополонених. З метою підтримати родини та самих військовополонених 23-25 лютого Україною пройде чергова хвиля акцій”, – йдеться в повідомленні Асоціації родин захисників “Азовсталі”.

Фото: Букви

Фото: Букви
Вони також закликали в ці дні поширювати якнайбільше дописів англійською мовою, “адже нам надважливо донести до іноземної аудиторії меседжі про країну-терориста, яка веде проти українців криваву війну вже 10 років”.

Фото: Букви

Фото: Букви

Фото: Букви
- 31 січня відбувся п’ятдесятий обмін військовополоненими, в результаті якого вдалося повернути 207 українців. Одначе, бійців бригади “Азов” серед звільнених з полону – немає.
- Глава ГУР МОУ Кирило Буданов прокоментував обмін військовополоненими та пояснив, чому Росія не хоче повертати бійців “Азова”.
У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 25 липня. Загалом, від початку цієї доби відбулося 153 бойові зіткнення.
Від початку року кількість жертв серед цивільних в Україні через російські обстріли сягнула найвищого рівня за останні три роки.
Китайський виробник двигунів, котрі використовуються в російських ударних безпілотниках “Гарпія-А1”, постачає їх до Росії через фірми-прокладки, маскуючи справжнє призначення продукції у документах, повідомили європейські розвідслужби.
Міністр закордонних справ Нідерландів Каспар Вельдкамп повідомив, що Амстердам спільно з 40 країнами ОБСЄ офіційно звернулися з вимогою провести незалежне розслідування катувань та жорстокого поводження з українськими полоненими з боку Росії.
На Сумщині прикордонника засудили до п’яти років ув’язнення за злив даних про позиції ЗСУ, продаж боєприпаси й допомогу у незаконному переміщенні вантажі через кордон.