В Києві родини бійців «Азову» організували акцію на підтримку військовополонених (фото)
Джерело: Букви
В суботу, 24 лютого, в другу річницю повномасштабного вторгнення Росії в Україну у Києві провели акцію на підтримку українських військовополонених.
Учасники акції, серед яких родичі й близькі військовополонених, вийшли на Софійську площу у центрі Києва з закликом звільнити українських захисників з російського полону.
Організаторами акції були родини військовополонених бійців “Азову”.
“Окупанти продовжують нещадно стирати з землі українські міста, тероризувати та грабувати мирне населення, викрадати дітей, вбивати та калічити наших захисників та захисниць, катувати військовополонених. З метою підтримати родини та самих військовополонених 23-25 лютого Україною пройде чергова хвиля акцій”, – йдеться в повідомленні Асоціації родин захисників “Азовсталі”.
Вони також закликали в ці дні поширювати якнайбільше дописів англійською мовою, “адже нам надважливо донести до іноземної аудиторії меседжі про країну-терориста, яка веде проти українців криваву війну вже 10 років”.
- 31 січня відбувся п’ятдесятий обмін військовополоненими, в результаті якого вдалося повернути 207 українців. Одначе, бійців бригади “Азов” серед звільнених з полону – немає.
- Глава ГУР МОУ Кирило Буданов прокоментував обмін військовополоненими та пояснив, чому Росія не хоче повертати бійців “Азова”.
Сьогодні, 24 грудня, на Сумщині рятувальники потрапили під повторний ворожий удар під час ліквідації пожежі.
У застосунку “Армія+” запроваджено нову програму для військових під назвою “Плюси”, яка надаватиме захисникам різноманітні преференції.
Сьогодні, 24 грудня, в окупованому Бердянську вибухнула автівка. Ймовірно, вона належала голові окупаційної ради міста Василю Нечету.
У вівторок, 24 грудня, російські війська скинули вибухівку з дрона на мирних жителів у Херсонській області. Внаслідок нападу двоє цивільних зазнали поранень.
Українська колядка “Сумний святий вечір” є особливим явищем народної творчості, що виникло у важкі повоєнні роки. Її створення припадає на період після Другої світової війни, коли український народ зазнавав страждань і бореться за свою свободу, яку радянський режим хотів знищити. Колядка є свідченням тих часів, коли святкування Різдва відбувалося на тлі боротьби УПА проти радянської влади, репресій та економічних труднощів.