В межах канадської операції UNIFIER з 2015 року підготовлено понад 36 тисяч українських військових

Джерело: Міністерство оборони України.

Від початку 2015 року в межах канадської операції UNIFIER підготовлено більше ніж 36 тисяч українських військовослужбовців.

Зокрема, від початку повномасштабного вторгнення РФ індивідуальну та колективну підготовку пройшли близько трьох тисяч українських захисників.

Після 24 лютого 2022 року місія UNIFIER була тимчасово зупинена із зобов’язанням відновити навчання за сприятливих безпекових умов. Однак попри війну, що триває в Україні, операція UNIFIER продовжує процес підготовки українських воїнів за кордоном.

Завдяки підтримці третіх країн, зокрема Великої Британії, Латвії та Польщі, індивідуальні та колективні навчання українських військовослужбовців тривають досі.

У Міноборони зазначили, що UNIFIER допомагає формувати та нарощувати спроможності Сил оборони України, зокрема й у напрямку досягнення взаємосумісності з НАТО.

Довідково. Операція UNIFIER, також відома як Об’єднана цільова група Збройних сил Канади – Україна, – це внесок Збройних сил Канади у безпеку України в координації зі Збройними силами України.

Поліція Непалу затримала десять осіб, які незаконно стягували великі суми грошей від безробітних молодих людей за туристичні візи. Надалі їх відправляли для незаконного вербування до ЗС РФ.

Міністр оборони України Рустем Умєров повідомив, що українські військові вже пройшли дві із трьох ліній оборони російських окупантів.

За минулу добу, 5 грудня, ворог здійснив 101 обстріл Херсонщини, внаслідок чого троє людей загинули та ще семеро отримали поранення.

Посол України у Сполучних Штатах Оксана Маркарова пояснила, чому президент України Володимир Зеленський скасував запланований виступ перед сенаторами США на таємному брифінгу.

В Україні триває 651-ша доба повномасштабного російського вторгнення. За цей час українські захисники знищили понад 335 тисяч російських військових.