В Таїланді поліція заарештувала власницю лева, якого возили на машині вулицями міста

Джерело: BBC News

Поліція Таїланду заарештувала жінку Саванджит Косуннерн, домашнього лева якої возили вулицями Паттайї (Таїланд) на задньому сидінні білого Bentley з відкритим верхом.

Фото: BBC News

Лева возив чоловік із Шрі-Ланки, який покинув країну та, як вважають, є другом жінки.

Тримати вдома лева у Таїланді не є незаконним, проте його потрібно офіційно зареєструвати.

Саванджит стверджувала, що купила тварину в тайця з провінції Накхонпатхом, який доставив його до Паттайї. Однак вона купила його без жодних офіційних документів, що зробило як передачу, так і право власності на тварину незаконними.

Тому її звинувачують у володінні дикими тваринами без дозволу, що передбачає покарання у вигляді року позбавлення волі та штрафу до 100 000 бат (2800 доларів США).

Повідомляється, що поліція також намагалася висунути звинувачення чоловікові зі Шрі-Ланки, який возив лева на своїй орендованій віллі біля басейну, але не змогла цього зробити, оскільки його більше немає в Таїланді. Йому повинні були висунути звинувачення у вивезенні контрольованих диких тварин у громадські місця, що тягне за собою тюремне ув’язнення на термін до шести місяців і штраф у розмірі 50 000 бат.

Чоловіка, який продав лева Саванджит, також звинуватить у переміщенні тварини без дозволу.

Протягом доби російські армійці обстріляли Херсонську область, внаслідок чого двоє осіб зазнали поранень.

29 лютого у 6-поверховій будівлі Бангладешу з ресторанами та магазинами виникла пожежа, внаслідок якої загинуло 45 осіб, та ще десятки зазнали поранень.

За даними ЗМІ Головнокомандувач ЗС Великої Британії адмірал Ентоні Радакін таємно допоміг українським військовим атакувати російські кораблі.

У Росії заявили про намір збільшити виробництво літаків дальнього радіолокаційного виявлення А-50. Водночас аналітики ISW сумніваються у таких можливостях РФ.

В Україні триває 737-ма доба повномасштабного вторгнення військ РФ. За цей час українські захисники вбили та поранили понад 414 тисяч окупантів.