В Україні запрацював чат-бот для скарг на зачинені укриття
Джерело: Тимур Ткаченко/Telegram
У Міністерстві з питань стратегічних галузей промисловості запустили чат-бот для подання скарг стосовно зачинених укриттів або факту недопуску в них. Кожну скаргу розглядатимуть особисто, запевнив заступник міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Тимур Ткаченко.
Під час останніх масових обстрілів в мережі почали зʼявлятися скарги з різних міст України про недопуск до укриття та зачинені двері.
Ми з командою управління Мінстратегпрому оперативно опрацьовували всі скарги і одразу вирішили дещо оптимізувати та спростити цей процес. Відтепер, якщо ви зіштовхнулись з подібною ситуацією, вам не потрібно шукати кого тегнути в коментарях, для цього є простий бот, в якому ви можете залишити всі дані. Все просто — ви заповнюєте бот і протягом 1 хвилини мені в телеграм приходить сповіщення, яке ми одразу беремо в роботу і відпрацьовуємо, — пояснив Ткаченко.
Він запевнив, що усі скарги розглядатимуть особисто. Також інформація перенаправлятиметься напряму до відповідальних на місцях.
Як зазначив, Ткаченко, для нього надважливо, щоб відповідальні особи знали що саме відбувається з укриттями на тих територіях, за які вони відповідальні.
Тож у разі зачиненого укриття або недопуску до нього, у відомстві закликали звертатися на чат-бот.
- У Київській міській військовій адміністрації прокоментували інцидент, коли під час повітряної тривоги дітей не пустили в укриття, й зазначили, що Святошинська окружна прокуратура розпочала досудове розслідування.
- У Шевченківському районі Києва частина стіни дитячого садка осіла під час робіт зі спорудження укриття.
- Застосунок “Київ Цифровий” оновив мапу укриттів, додавши до неї пункти обігріву, де можна зарядити гаджети в період блекаутів, під’єднатись до інтернету та зігрітися.
- У Святошинському районі Києва двох дітей не впустили до укриття під час тривоги. Правоохоронці розпочали кримінальне провадження.
Українські десантники разом з іншими підрозділами в Курській області Росії захопили в полон 21 військовослужбовця армії окупантів.
4 лютого представники Європейської комісії, Європейської служби зовнішніх справ, Ради Європи, України та 37 держав погодили головні параметри для створення спеціального трибуналу щодо злочину агресії РФ проти України.
У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 4 лютого. З початку доби відбулося 80 бойових зіткнень. Найгарячішою була ситуація на Покровському, Торецькому напрямках та на Курщині.
Верховна представниця Євросоюзу з закордонних справ Кая Каллас заявила, що трибунал для лідера РФ Володимира Путіна працюватиме, навіть якщо президент США Дональд Трамп досягне мирних переговорів з господарем Кремля щодо України.
Президент Володимир Зеленський в інтерв’ю Пірсу Моргану розповів про втрати під час повномасштабної війни з Росією та оцінив реальність повернення всіх окупованих ворогом територій.