В Україні запрацював чат-бот для скарг на зачинені укриття

Джерело: Тимур Ткаченко/Telegram

У Міністерстві з питань стратегічних галузей промисловості запустили чат-бот для подання скарг стосовно зачинених укриттів або факту недопуску в них. Кожну скаргу розглядатимуть особисто, запевнив заступник міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Тимур Ткаченко.

Під час останніх масових обстрілів в мережі почали зʼявлятися скарги з різних міст України про недопуск до укриття та зачинені двері.

Ми з командою управління Мінстратегпрому оперативно опрацьовували всі скарги і одразу вирішили дещо оптимізувати та спростити цей процес. Відтепер, якщо ви зіштовхнулись з подібною ситуацією, вам не потрібно шукати кого тегнути в коментарях, для цього є простий бот, в якому ви можете залишити всі дані. Все просто — ви заповнюєте бот і протягом 1 хвилини мені в телеграм приходить сповіщення, яке ми одразу беремо в роботу і відпрацьовуємо, — пояснив Ткаченко.

Він запевнив, що усі скарги розглядатимуть особисто. Також інформація перенаправлятиметься напряму до відповідальних на місцях.

Як зазначив, Ткаченко, для нього надважливо, щоб відповідальні особи знали що саме відбувається з укриттями на тих територіях, за які вони відповідальні.

Тож у разі зачиненого укриття або недопуску до нього, у відомстві закликали звертатися на чат-бот.

Сили оборони України 30 червня здійснили успішний удар по пункту управління 8-ї загальновійськової армії ЗС РФ на тимчасово окупованій території Донецької області, суттєво ускладнивши оперативне управління в ключових районах. 

1 липня президент Володимир Зеленський підписав Закон, котрим гарантується військовослужбовцям виплата грошової компенсації за всі невикористані дні відпустки у разі звільнення зі служби (№ 4470-IX). 

1 липня російський лідер Володимир Путін провів розмову з президентом Франції Емманюелем Макроном.

Міжвідомча робоча група з перевірки обґрунтованості рішень медико-соціальних експертних комісій вже опрацювала 1692 із 2636 справ стосовно посадовців. Станом на 1 липня скасували 445 рішень.

Верховна Рада України взяла до розгляду законопроєкт №13423, який може легалізувати масштабну корупцію в оборонній сфері.