В Японії дельфіни покусали людей: вчені назвали причини такої поведінки ссавців
Джерело: ВВС
В Японії на пляжі міста Міхама чотирьох осіб травмовано через напад дельфінів.
Як розповіли у виданні, один із постраждалих зазнав переломів ребер і укусів у руки. Дельфін напав на нього всього за кілька метрів від берега. Іншого потерпілого – 40-річного чоловіка, який плавав поруч з берегом, також покусав дельфін.
У той же день від нападу дельфінів постраждали ще дві особи.
За даними поліції, цього року поблизу міста Міхама зареєстровано вже шість подібних нападів. На міському пляжі навіть встановлено знаки, які застерігають людей від контактів із дельфінами.
Вчені припустили, що дельфіни зазнають великого стресу, коли недалеко від них плавають люди, оскільки це порушує звичну поведінку цих тварин.
При цьому дослідники зауважили, що крім почуття ворожнечі до людей, дельфіни іноді можуть відчувати її і до інших морських мешканців. Відтак, вони можуть нападати на них, проте відразу не вбивати.
Утім, вчені не знають причин нападу дельфінів на тварин, які не є їхньою здобиччю. Вони вважають, що це може бути через конкуренцію за їжу.
- Приблизно місяць тому дослідники знали про проблему, коли сотні морських левів почали спливати на пляжі Південної Каліфорнії. Сильні, але зазвичай неагресивні морські ссавці раптом почали кусати людей, які до них наближалися.
Президент США Дональд Трамп вважає, що президент України Володимир Зеленський готовий укласти мирну угоду з Росією, яка включатиме відмову від Криму.
Правоохоронці США затримали підозрюваного в крадіжці сумки Gucci міністерки внутрішніх справ Крісті Ноем.
Філіппінські військові відповіли на висадку китайських сил на рифі Сенді-Кей проведенням аналогічної операції. Зокрема, філіппінські військові висадилися на спірному острові Сенд-Кей у Південно-Китайському морі та підняли там свій національний прапор.
Центральна військова комісія Трудової партії Кореї підтвердила участь армійських підрозділів КНДР у бойових діях проти Сил оборони України на території Курської області Росії.
За оцінками аналітиків, в 2024 році спірні сірі зони на фронті становили від 500 метрів до двох кілометрів у глибину, утім, завдяки застосуванню дронів вони розширились до п’яти-семи кілометрів у деяких районах.