Велика Британія вже підготувала 32 000 українських військовослужбовців

Джерело: пресслужба Міністерства оборони Великої Британії

Велика Британія допомогла підготувати 32 000 українських військовослужбовців для їхньої боротьби за свободу України проти РФ. Остання група армійців цього року залишила країну, щоб повернутися на передову до Різдва.

Цього тижня їхні нові друзі зі Збройних сил Великої Британії влаштували різдвяне святкування, щоб побажати їм найкращого, — мовиться у повідомленні.

Зауважимо, у навчанні та підготовці українських армійців у Великій Британії допомагають військові з десяти країн-партнерок. Серед яких зокрема інструктори з Канади, Швеції, Данії, Норвегії, Нідерландів, Фінляндії, Австралії та Нової Зеландії.

Зауважимо, нещодавно ще одна група українських військових успішно завершила базовий курс загальновійськової підготовки на одному з полігонів Великої Британії під керівництвом інструкторів з Нової Зеландії. Святкування випуску відбулося за участі українських волонтерів з організації “Єдність України та Великої Британії”.

У Генеральному штабі поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 16:00 11 квітня. Від початку цієї доби відбулося 75 бойових зіткнень.

10 квітня лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко повідомив, що НБУ розпочав перевірку діяльності Фонду Порошенка, благодійного фонду Roshen та громадської організації “Справа Громад”. Як він зазначив, “підстави для цього — надумані, а питання — абсурдні”.

Принц Гаррі, герцог Сассекський 4 квітня здійснив несподіваний візит до України та відвідав поранених оборонців у львівській клініці Superhumans Centre. Герцог Сассекський приїхав спільно з чотирма ветеранами. Поїздку тримали в таємниці до виїзду з території України.

Пані посол США в Україні Бріджит Брінк залишає свою посаду. Інформацію офіційно підтвердила речниця Держдепартаменту Таммі Брюс.

З 31 країни, котрі беруть участь в обговоренні гарантування безпеки України після завершення бойових дій, половина вже заявила про готовність відправити в Україну свої війська. Проблема полягає в тому, що європейські країни досі не отримали згоди США на підтримку миротворчої місії, що заважає остаточно сформувати так звану “коаліцію охочих”.