Відтепер у «Дії» доступна нова інтерактивна мапа укриттів
Джерело: пресслужба сервісу державних послуг “Дія”
У сервісі “Дія” доступна нова послуга – інтерактивна мапа укриттів, яка допоможе швидко знайти безпечне місце під час повітряних тривог.
На мапі можна переглядати адресу, вид укриття, його рейтинг, фото та скільки людей воно вміщує.
Якщо користувач помітив, що найближче укриття зачинене, то зможе повідомити про це в мапі укриттів, і відгук надійде до органів місцевого самоврядування.
Послуга буде доступною навіть без зв’язку чи інтернету.
У застосунку недоступні укриття в Донецькій, Луганській, Запорізькій та Херсонській областях.
Щоб відкрити мапу укриттів у “Дії”, потрібно:
- Відкрити “Дію”.
- Натисніть “Незламність”.
- “Показати найближчі” та надайте доступ до своєї геолокації.
- Оберіть “Укриття”.
- Виберіть потрібне укриття на мапі.
- Міністерство внутрішніх справ України офіційно дозволило перебування у сховищах з тваринами. Власники розміщуватимуться в окремих приміщеннях укриттів.
- У Святошинському районі Києва двох дітей не впустили до укриття під час тривоги. Правоохоронці розпочали кримінальне провадження.
- Згідно з рішенням Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій закриті станції та вестибюлі синьої гілки метрополітену Києва використовуватимуться як укриття під час повітряної тривоги.
- Швеція виділила 6,5 мільйона доларів на безпеку освіти в Україні – відтак у школах та дитсадках облаштують укриття.
Запроваджені місяць тому адміністрацією Джо Байдена нафтові санкції проти Росії поступово дають результат, підриваючи російські доходи від експорту нафти. Оскільки китайські переробники зменшили закупівлі через санкції та логістичні проблеми, а ставки фрахту для суден зросли в рази, російським постачальникам доводиться вкотре знижувати ціни.
У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію станом на 22:00 11 лютого. Загалом, від початку цієї доби відбулося 90 бойових зіткнень.
Міністерство оборони Сирії відмовило російським військовим у допуску на базу флоту у Тартусі. Колону з 30 вантажівок з ракетним озброєнням, що висунулася вранці з авіабази Хмеймім, зупинили військовослужбовці країни.
11 лютого у Міноборони повідомили про початок проєкту “Контракт 18-24” – добровільну ініціативу для українців вікової категорії 18-24 роки, котра готова приєднатися до Сил оборони на один рік.
Заступник міністра оборони бригадний генерал юстиції Сергій Мельник під час робочої зустрічі з уповноваженим з питань захисту української мови Тарасом Кремінем заявив, що держава має сприяти всебічному поширенню української мови в міжособистісному спілкуванні військовослужбовців.