Внаслідок зсувів та повені в Південній Кореї загинули 22 людини, 14 зникли безвісти

Джерело: Reuters

Станом на суботу, 15 липня, в Південній Кореї зсуви та повені забрали життя 22 людей, 14 зникли безвісти, тисячі людей евакуювали.

За даними Міністерства внутрішніх справ і безпеки по всій країні було евакуйовано 4763 людини.

Фото: Reuters

За даними влади провінції Північний Чхунчхон, розпорядження місцевих органів влади про евакуацію в різний час охоплювали понад 7000 людей.

Очікується, що кількість зросте, оскільки в неділю, 16 липня, на Корейському півострові очікується сильний дощ.

Фото: Reuters

Korea Railroad Corp повідомила, що зупиняє всі повільні поїзди та деякі швидкісні поїзди, оскільки зсуви, затоплення колій та падіння каміння загрожують безпеці.

Повільний поїзд зійшов з рейок ввечері в п’ятницю, 14 липня, коли через зсув на колії була земля та пісок в провінції Північний Чхунчхон. Інженер отримав поранення, але пасажирів на борту не було.

Міністр оборони України Рустем Умєров провів зустріч з міністеркою оборони Бельгії Людивін Дедондер.

Фінська митниця повідомила у вівторок, 5 грудня, що дві фінські компанії підозрюються в експорті до Росії безпілотників та іншої військової продукції на суму понад 3 мільйони євро в порушення санкцій ЄС.

5 грудня відзначається Міжнародний день волонтера, який було встановлено резолюцією Генеральної Асамблеї ООН у 1985 році з метою стимулювання участі людей в економічному та соціальному розвитку. Україна вважається країною, де волонтерський рух дуже розвинений у зв’язку з повномасштабною війною РФ проти України.

Протягом доби російські армійці обстріляли 7 населених пунктів у Донецькій області, внаслідок чого двоє осіб зазнали поранень.

На Таврійському напрямку російські армійці, після перерви, поновили застосування штурмовиків Су-25 та вертольотів Ка-52.