Вночі РФ вдарила по цивільній і критичній інфраструктурі Конотопа: є поранені та руйнування
Джерело: Сумська ОВА
Уночі 12 вересня російські окупаційні війська масовано атакували Конотоп на Сумщині ударними безпілотниками.
Під атакою опинились цивільні та енергетичні об’єкти міста, зокрема “шахедами” вдарили по житлових будинках, закладах освіти і медичних закладах.
За наявними даними, внаслідок ворожої атаки порання різного ступеня важкості зазнали 13 осіб.
Зараз на місці влучань працюють всі відповідні служби, які займаються ліквідацією наслідків.
Мешканцям надається вся необхідна допомога. Розгорнуті пункти незламності.
- Міністр енергетики Герман Галущенко повідомив, що за два роки Росія атакувала українські енергооб’єкти понад 1000 разів.
Соціальна платформа Reddit дедалі частіше стає місцем, де кіностудії та продюсери шукають нові ідеї для фільмів, а також майбутніх сценаристів і режисерів. Одним із найяскравіших прикладів такого явища став фільм “Backrooms: Залаштунки”, який до виходу в прокат пройшов шлях від інтернет-спільноти до великого голлівудського проєкту.
Правоохоронці викрили канал незаконного переправлення військовозобов’язаних чоловіків через державний кордон до Молдови та невизнаного Придністров’я.
Новозеландський актор і кінопродюсер Джемейн Клемент, відомий зокрема роллю у фільмі “Що ми робимо в тінях”, повідомив про роботу над сиквелом.
У Франції вперше підтвердили випадок зараження вірусом Еболи. Інфекцію виявили у лікаря, який повернувся з гуманітарної місії в Демократичній Республіці Конго.
24 червня російські війська атакували автозаправну станцію на околиці Сум. Внаслідок ворожого обстрілу постраждали троє цивільних.