Ворог обстріляв житловий сектор Харківщини: є поранені
Джерело: Харківська обласна прокуратура
Сьогодні вранці, 12 червня, російські війська з РСЗВ “Ураган” обстріляли житловий сектор у с. Курилівка Купʼянського району Харківської області. Є поранені.
Внаслідок ранкової атаки поранення зазнали двоє чоловіків віком 61 та 64 років.
Також вночі ворог вдарив по с. Липці Харківського району, через що зруйновано будівлі пожежної частини.
Вночі під російськими обстрілами було селище Козача Лопань. У населеному пункті пошкоджено житлові будинки.
Вчора ввечері, 11 червня, близько 20:50 внаслідок ворожої атаки із застосуванням FPV-дрона по м. Вовчанськ постраждав 48-річний чоловік. В нього вогнепальне поранення.
- Станом на ранок 12 червня відомо, що всього за добу російські війська 15 разів обстріляли населені пункти Донецької області, внаслідок чого поранено людину.
- Уночі 12 червня російські окупаційні війська атакували Україну ракетами та “шахедами”. Противник випусти три десятки повітряних засобів і фактично всі знищено силами української ППО.
- Уночі 12 червня війська РФ атакували українську столицю ударними БпЛА та ракетами. Усі ворожі цілі знищено силами ППО.
Китайський виробник двигунів, котрі використовуються в російських ударних безпілотниках “Гарпія-А1”, постачає їх до Росії через фірми-прокладки, маскуючи справжнє призначення продукції у документах, повідомили європейські розвідслужби.
Міністр закордонних справ Нідерландів Каспар Вельдкамп повідомив, що Амстердам спільно з 40 країнами ОБСЄ офіційно звернулися з вимогою провести незалежне розслідування катувань та жорстокого поводження з українськими полоненими з боку Росії.
На Сумщині прикордонника засудили до п’яти років ув’язнення за злив даних про позиції ЗСУ, продаж боєприпаси й допомогу у незаконному переміщенні вантажі через кордон.
Надвечір 24 липня рятувальникам вдалося ліквідувати усі осередки пожеж, спричинені російським авіаударом по Харкову.
Європейські санкції проти найбільшого в Індії нафтопереробного заводу, частково підконтрольного “Роснафті”, поступово почали позначатися на його роботі. Так, спершу покупці перестали вивозити нафтопродукти, зокрема танкери скасовували відвантаження пального, забороненого до постачання в ЄС. Тепер же завод постав перед новою проблемою: постачальники сировини також почали від нього відмовлятися.