Воронезьку область РФ атакували БпЛА: горить склад з боєприпасами

Джерело: губернатор Воронезької області Олександр Гусєв, телеграм-канал Astra

Уночі 24 серпня безпілотники атакували кілька російських регіонів, зокрема й Воронезьку область, де після атаки горить і вибухає склад з боєприпасами.

Про загрозу БпЛА для області Гусєв повідомив близько 1:00. Вже через дві години губернатор попередив про роботу ППО та РЕБ, і знищення безпілотника.

Він додав, що внаслідок падіння уламків дрона зайнялась трава (пожежу вже ліквідували), а одна людина зазнала осколкових поранень.

Вже близько 4:00 Гусєв повідомив про “ще кілька знищених і подавлених БпЛА”. Проте знову ж таки, унаслідок “падіння уламків”, почалась пожежа, яка призвела до детонації вибухонебезпечних об’єктів.

За даними Astra, після атаки горить та детонує склад є боєприпасами у місті Острогозьк. У цьому населеному пункті розташовано навчальний центр з підготовки молодших спеціалістів автобронетанкової служби міноборони РФ.

Минулого місяця очільник району Сергій Хорошилов повідомив, що в Острогозьку відкриють виставку військової техніки України, яку окупанти захопили у ТО Маріуполі.

Увечері 4 квітня російська армія атакувала балістикою Кривий Ріг Дніпропетровської області, внаслідок чого загинули 14 цивільних, серед них 6 дітей

Голова Федеральної резервної системи Джером Пауелл заявив, що нові тарифи, запроваджені адміністрацією Трампа, ймовірно, призведуть до вищої інфляції та сповільнення економічного зростання США.

Американські акції суттєво впали після інавгурації президента Дональда Трампа у січні. З 17 січня — п’ятниці перед днем інавгурації — фондовий ринок США втратив близько 9,6 трильйона доларів, згідно з даними FactSet і Dow Jones Market Data.

За три роки повномасштабного вторгнення Росії в Україну правоохоронці зафіксували понад 150 тисяч воєнних злочинів. Російські військові залишали за собою слід насильства всюди, куди приходили. Така кількість злочинів свідчить, що ці злочини — не випадковість, а частина цілеспрямованої політики знищення України. Українська судова система поки що не відображає масштабів і системності цих злочинів. У вироках бракує контексту — судді часто не відтворюють повної картини дій Росії проти цивільного населення України. Експертка МІПЛ з міжнародного гуманітарного права Анна Рассамахіна пояснила як це виправити й чому це критично важливо для справедливості.

Вірменський президент Ваагн Хачатурян 4 квітня підписав закон про початок вступу Вірменії до Європейського Союзу.