Воїнів «Міжнародного легіону» направили на оборону Часового Яру
Джерело: пресслужба ГУР МОУ
До оборони Часового Яру на Донеччині залучили спецпідрозділ “Міжнародний легіон” з іноземними добровольцями.
Спецпідрозділ Головного управління розвідки МОУ отримав завдання ускладнити просування російських військ на визначеній ділянці фронту.
Воїни Міжнародного легіону ГУР МО України під Часовим Яром відбивають спроби росіян атакувати. Під час контакту наказ простий — не дозволити загарбникам просунутись і знищити всіх, — мовиться у дописі.
Нині бійці проводить активні бойові дії у районі Часового Яру, знищуючи живу силу противника.
Довідка. Міжнародний легіон при ГУР МО України – окремий спецпідрозділ Інтернаціонального легіону оборони України. Міжнародний легіон — підрозділ, підпорядкований Головному управлінню розвідки Міністерства оборони України. Легіон діє окремо від Українського Іноземного Легіону.
Легіон об’єднав добровольців з більш як 50 країн світу, які після повномасштабного вторгнення прийшли на допомогу українцям і стали до бою проти військ Росії.
Підрозділ “Міжнародний легіон” розпочав виконання бойових завдань з березня 2022 року.
Призначення Легіону полягає у виконанні бойових завдань у повітрі, на землі та під водою. Легіон ГУР діє окремо від Українського Іноземного Легіону, під іншою командною структурою, з іншими техніками, тактиками та процедурами.
У листопаді 2022 року бійці Легіону брали участь в деокупації Херсонщини. Відомо також про виконання завдань біля Сєвєродонецька, Лисичанська, Миколаєва та Запоріжжя.
- До лав Інтернаціонального легіону ЗСУ приєдналися кілька сотень ветеранів армії Колумбії – другої найбільшої армії в Південній Америці.
- Голова Міністерства внутрішніх справ Ігор Клименко заявив, що іноземні громадяни, котрі беруть участь у бойових діях спільно із ЗСУ, боронячи Україну від росіян, за бажанням зможуть набути українське громадянство.
- Збройні сили Колумбії десятиліттями борються з наркокартелями та повстанськими групами, завдяки чому їхні солдати є одними з найдосвідченіших у світі. Нині сотні колишніх військових прямують на допомогу Україні у повномасштабній війні проти РФ.
- НАТО продовжує надавати допомогу Збройним силам України у сфері психологічної підтримки військовослужбовців.
- Україна поповнює свої лави добровольцями, утім дехто з них змушений покинути поле бою через “неочікувано жорстокий” перебіг війни. Як розповіли у виданні, попри те, що до Інтернаціонального легіону вступають все більше добровольців, Україна все ж зіштовхується з нестачею військових.
Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов запалює першу свічку на ханукії, виготовленій з уламків ворожих ракет і дронів, скерованих Росією по Україні.
У Генеральному штабі поінформували про ситуацію на фронті станом на 22:00 25 грудня. З початку доби відбулося 211 бойових зіткнень.
Глава Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак повідомив, що внаслідок ворожої ракетної атаки 25 грудня у Дніпрі пошкоджені дитячі садочки та школи, а також приватні будинки.
У вечір Різдва у ГУР вшанували подвиг розвідників-диверсантів, котрі серед перших перенесли війну на територію ворога, — воїнів підрозділу “Братство” у складі “Спецпідрозділу Тимура” ГУР МО України — Максима “Непийпива” Михайлова, Тараса “Тарасія” Карпюка, Юрія “Святошу” Горовця, Богдана “Аполлона” Лягова.
У Франції завершилося навчання українських пілотів та наземного персоналу для винищувачів Dassault Mirage 2000−5F. Підготовка тривала пів року.