Воїнів «Міжнародного легіону» направили на оборону Часового Яру

Джерело: пресслужба ГУР МОУ

До оборони Часового Яру на Донеччині залучили спецпідрозділ “Міжнародний легіон” з іноземними добровольцями.

Спецпідрозділ Головного управління розвідки МОУ отримав завдання ускладнити просування російських військ на визначеній ділянці фронту.

Воїни Міжнародного легіону ГУР МО України під Часовим Яром відбивають спроби росіян атакувати. Під час контакту наказ простий — не дозволити загарбникам просунутись і знищити всіх, — мовиться у дописі.

Нині бійці проводить активні бойові дії у районі Часового Яру, знищуючи живу силу противника.

Довідка. Міжнародний легіон при ГУР МО України – окремий спецпідрозділ Інтернаціонального легіону оборони України. Міжнародний легіон — підрозділ, підпорядкований Головному управлінню розвідки Міністерства оборони України. Легіон діє окремо від Українського Іноземного Легіону.

Легіон об’єднав добровольців з більш як 50 країн світу, які після повномасштабного вторгнення прийшли на допомогу українцям і стали до бою проти військ Росії.

Підрозділ “Міжнародний легіон” розпочав виконання бойових завдань з березня 2022 року.

Призначення Легіону полягає у виконанні бойових завдань у повітрі, на землі та під водою. Легіон ГУР діє окремо від Українського Іноземного Легіону, під іншою командною структурою, з іншими техніками, тактиками та процедурами.

У листопаді 2022 року бійці Легіону брали участь в деокупації Херсонщини. Відомо також про виконання завдань біля Сєвєродонецька, Лисичанська, Миколаєва та Запоріжжя.

Президент США Дональд Трамп вперше планує передати Україні зброю, використовуючи президентські повноваження, якими активно користувався його попередник – Джо Байден, інформують обізнані джерела.

10 липня президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн у Римі оголосила про підписання нового пакету угод на €2,3 млрд з міжнародними та двосторонніми публічними фінансовими установами для підтримки відновлення України, що підтверджує непохитну відданість ЄС відбудові України та її європейському майбутньому.

Міністр оборони Великої Британії Джон Гілі, коментуючи ініціативу створення Коаліції охочих, підтвердив, що Лондон готовий направити свої війська до України для підтримки потенційного припинення вогню з Росією. 

Згідно з доповіддю Моніторингової місії ООН з прав людини, у червні в Україні загинули 232 цивільних, що стало найвищим рівнем за останні три роки. Ще 1343 дістали поранення. 

Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід Дмитру Пархісенку — помічнику народного депутата від “Слуги народу” Геннадія Касая, члена оборонного комітету ВР. Його підозрюють у причетності до схеми з постачання непридатних шин для потреб ЗСУ, що завдала збитків державі на понад 27 млн грн.