Якою очікується погода у грудні: кліматична характеристика Укргідрометцентру
Джерело: Укргідрометцентр
Синоптики опублікували коротку кліматичну характеристику грудня.
В Укргідрометцентрі наголосили, що кліматична характеристика – це не прогноз, а лише аналіз оснований багаторічними спостереженнями за режимом погоди.
“У грудні починається метеорологічна зима – після переходу середньої добової температури через 0° у бік зниження – в основному в першій декаді місяця, на півдні країни у другій декаді грудня”, – мовиться у повідомленні.
Так, за прогнозами синоптиків, цьогоріч у грудні середня місячна температура повітря передбачається на рівні -4…+2 градуси, що близько до норми.
Місячна кількість опадів очікується 34-78 мм /в гірських районах місцями 81-105 мм, що також у межах норми.
В Укргідрометцентр додали, що середня місячна температура повітря у грудні зазвичай становить -1…-5 градусів, на Закарпатті та півдні місцями 0…+6 градусів.
Середня місячна кількість опадів складає 30-66 мм, на Закарпатті, в Карпатах та на півдні Криму місцями 76-139 мм.
Зазвичай у більшості областей утворюється сніговий покрив, лише на півдні країни встановлюється не кожного року.
- Синоптики опублікували кліматичну характеристику листопада 2024 року.
Єврокомісія оголосила про виділення 3 млн євро на підтримку російських та білоруських ЗМІ, котрі працюють у країнах Євросоюзу.
4 лютого представники Європейської комісії, Європейської служби зовнішніх справ, Ради Європи, України та 37 держав погодили головні параметри для створення спеціального трибуналу щодо злочину агресії РФ проти України.
Державний бюджет щороку покриває витрати народних депутатів на житло та транспорт. У 2025 році загальна норма витрат на одного парламентаря становитиме 2,28 млн грн.
У Німеччині ультраправа партія “Альтернатива для Німеччини” виступає за скасування санкцій проти Росії і має намір активізувати економічну співпрацю з Москвою. Це випливає із нової передвиборчої програми АдН, представленої на офіційному сайті партії.
ДБР завершило розслідування щодо 14 учасників злочинної організації, які створили мережу нелегальних “наркокабінетів” у Києві та Харкові. Учасники злочинної організації створили 24 так званих “наркологічних кабінети”, в яких лікарі незаконно видавали медичні рецепти на метадон, який використовують в замісній терапії наркозалежних.