Єрмак видалив пост з рекомендацією статті Time про «самотню боротьбу» Зеленського
Джерело: Цензор.НЕТ
Американський журнал Time опублікував матеріал про президента України Володимира Зеленського із зображенням глави Української держави на обкладинці. Глава Офісу президента Андрій Єрмак опублікував рекомендацію цієї статті, акцентуючи на словах Зеленського про його віру у перемогу на тлі ослаблення підтримки Заходом. Одначе, згодом Єрмак видалив публікацію.
Ніхто не вірить у нашу перемогу, як я. Це триває приблизно два роки. РФ досі контролює п’яту частину українських територій. Десятки тисяч убитих. Глобальна підтримка спадає. Самотня боротьба Володимира Зеленського, – мовиться на обкладинці журналу.

Джерело: Time
Очільник ОП зауважив про “дуже важливий репортаж”, та вже пізніше видалив пост.
Зауважимо, що у статті зокрема мовиться про те, що суспільна підтримка допомоги Україні в США вже кілька місяців спадає, і візит Зеленського до Вашингтона не допоміг її пожвавити. Близько 41% американців хочуть, щоб Конгрес надав Києву більше озброєння проти 65% у червні, коли Україна почала великий контрнаступ.
І попри те, що виступ Зеленського справив глибоке враження на деяких із присутніх депутатів. Ангус Кінг, незалежний сенатор від штату Мен, згадав, як український лідер сказав своїй аудиторії: “Ви даєте гроші. Ми віддаємо своє життя”.
Одначе, десять днів по тому Конгрес прийняв законопроєкт про тимчасове запобігання закриттю фінансування уряду. У ньому не було жодної допомоги Україні.
Читайте також: Корупція в Україні може змусити Захід відмовитися від підтримки Києва – Politico
У матеріалі мовиться, що за минулі місяці питання корупції погіршило відносини Зеленського з багатьма його союзниками. Напередодні візиту до Вашингтона Білий дім підготував для українців список антикорупційних реформ. Один із помічників, який їздив із Зеленським до США, повідомив виданню, що ці пропозиції стосуються найвищої ланки державної ієрархії.
Це не були пропозиції, – заявив інший радник президента. – Це були умови.
- Новообраний спікер Палати представників США Майк Джонсон повідомив, що допомога для України та Ізраїлю може розглядатися окремо, а не одним пакетом, як запропонував Білий дім.
- Білий дім 20 жовтня попросив у Конгресу майже 106 мільярдів доларів для фінансування безпеки України, Ізраїлю та США, але не запропонував жодної стратегії, як отримати кошти від Конгресу.
- У Сенаті США погрожують відхили або змінити запит президента Сполучених Штатів Джо Байдена щодо надання 106 млрд доларів для фінансування безпеки. Частина цих коштів призначена для допомоги Україні.
У Генеральному штабі поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 25 квітня. Загалом, від початку цієї доби відбулося 116 боєзіткнень.
У Павлограді російські окупанти знищили базу Медичного Добровольчого Батальйону “Госпітальєри”. Про це повідомила засновниця батальйону, народна депутатка з фракції “Європейська Солідарність” та медикиня-доброволиця Яна Зінкевич. Вона також оголосила про збір коштів для створення нової бази батальйону.
24 квітня два комітети Європейського парламенту — з питань промисловості, досліджень та енергетики, а також з питань безпеки й оборони — визначили власну позицію щодо законодавчої ініціативи про створення Європейської програми оборонної промисловості (EDIP). Профільні комітети підтримали законопроєкт, спрямований на зміцнення європейської оборонної промисловості, збільшення виробництва зброї та посилення підтримки України.
Адміністрація Дональда Трампа передала українській стороні так звану “остаточну пропозицію” щодо завершення війни з Росією, яка передбачає суттєві поступки Кремлю. Зокрема, США нібито готові визнати Крим російською територією та фактичний контроль Росії над значною частиною окупованих територій.
Армія РФ застосовує балістичні ракети “Іскандер” та північнокорейські KN-23 з касетними боєголовками, що призводить до масових жертв серед цивільного населення України, заявив керівник Центру протидії дезінформації при РНБО Андрій Коваленко після масованої атаки росіян у ніч на 24 квітня.