ЄС «стурбований» імовірною причетністю персоналу ООН до нападу ХАМАС 7 жовтня

Джерело: Politico

США, Італія, Канада та Австралія припинили свою фінансову підтримку Агентства ООН у справах палестинських біженців (UNRWA) після того, як кількох його співробітників запідозрили в причетності до нападів ХАМАС на Ізраїль 7 жовтня.

Міністр закордонних справ Італії Антоніо Таяні в суботу, 27 січня, підтвердив рішення Риму припинити фінансування UNRWA.

Міністерка закордонних справ Австралії Пенні Вонг зробила аналогічну заяву щодо призупинення фінансової підтримки, додавши, що вона вітає рішення агентства ООН розслідувати звинувачення.

“Я глибоко стурбований звинуваченнями, які стосуються деяких співробітників UNRWA. Канада однозначно засуджує напад на Ізраїль 7 жовтня”, — сказав міністр міжнародного розвитку Канади Ахмед Хуссен. 

У п’ятницю, 26 січня, США призупинили своє фінансування Агентства ООН у справах палестинських біженців після того, як Ізраїль надав через свої служби безпеки докази того, що 12 співробітників UNRWA могли бути причетні до нападів ХАМАСу 7 жовтня.

Двоє американських чиновників повідомили, що вантажне судно, уражене балістичною ракетою хуситів, утворило нафтову пляму довжиною 28 кілометрів у Червоному морі.

В столиці Австрії Відні чоловік вбив трьох жінок у борделі.

Понад 30 знаменитостей знялися у відеоролику, в якому висловлювали підтримку Україні в другу річницю повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Протягом дня, 24 лютого, російські загарбники здійснили 20 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 197 вибухів. 

В Держприкордонслужбі повідомили, що затримали декілька груп порушників, які намагалися незаконно потрапити до Словаччини.