З бюджету Одеси планують виділити 70 тисяч грн на відеоролик про роботу Молодіжної ради

Скріншот: Розпорядження Одеського міського голови

Джерело: сайт міської ради Одеси

З бюджету Одеси планують спрямувати 70 тисяч гривень на створення інформаційного відеоролика про роботу Молодіжної ради при Одеському міському голові.

В опублікованому документі зазначається, що кошти виділять на інформаційну підтримку діяльності Молодіжної ради. Зокрема, у прикріпленому до розпорядження додатку є кошторис, в якому прописано, що інформаційна підтримка – це створення відеоролика.

Гроші перерахують Департаменту внутрішньої політики Одеської міської ради.

Довідково. Молодіжна рада при міському голові Одеси – консультативно-дорадчий орган із питань молодіжної політики. До неї належать представники шкіл, закладів професійної, професійно-технічної та вищої освіти, громадських та благодійних організацій, що працюють з молоддю.

США спільно з союзниками готові посилити санкції та експортний контроль, щоб запобігти китайсько-російській торгівлі, що загрожує їхній безпеці на тлі триваючої російсько-української війни, заявив заступник радника з питань національної безпеки США з питань міжнародної економіки Дейліп Сінгх.

Уряд Чехії позитивно відреагував на заклик генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга дозволити Україні використовувати західне озброєння на території РФ.

Американська акторка Алісса Мілано, відома за роллю Фібі у серіалі “Всі жінки – відьми”, та дворазова лауреатка премії “Оскар” за головні жіночі ролі у фільмах “Хлопці не плачуть” та “Крихітка на мільйон доларів” Гіларі Свенк стали амбасадорками фандрайзингової платформи UNITED24.

28 травня слідчий суддя ВАКС застосував до ексзаступника керівника Офісу Президента України запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 10 мільйонів гривень.

Україна також може використати західну зброю для нападу на російські позиції в Росії, звідки атакують країну, спільно заявили канцлер ФРН Олаф Шольц та президент Франції Емманюель Макрон 28 травня.