З російської окупації вдалося врятувати ще двох підлітків

Джерело: Херсонська ОДА

В Херсонській ОДА повідомили, що ще одну українську родину вдалось вивезти з російської окупації, серед яких двоє хлопців 13 та 15 років.

Підлітки, позбавлені батьківського піклування, виховувались в прийомній родині.

Зараз вони у безпеці, під наглядом лікарів та психологів.

В ОДА зазначають, що з початку цього року вже 40 дітей вдалося повернути на підконтрольну Україні територію.

У Центрі національного спротиву повідомили, що у тимчасово окупованому Криму росіяни розпочали нові зачистки у місцевих бібліотеках. Ворог наказав вилучити усі книги про Голодомор, УПА та на яких зображено тризуб.

24 квітня міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш заявив, що країна готова допомогти Україні повернути чоловіків призовного віку на допомогу Силам оборони у боротьбі проти росіян.

24 квітня Україна та Португалія розпочали роботу над проєктом угоди щодо гарантій безпеки, узгодивши графік подальших переговорів.

Уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець наголосив, що жодних прямих перемовин з російською делегацією 24 квітня не відбувалося. Раніше так звана дитяча омбудсменка РФ Львова-Бєлова заявила, що Росія та Україна “вперше провели очні переговори” стосовно повернення викрадених росіянами дітей.

Франція закликає Європейський Союз запровадити новий режим санкцій проти російської дезінформації та операцій втручання у вибори по всьому світу.