Ще трьох українських дітей вдалось вивезти з ТОТ

Джерело: голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін

До України з тимчасово окупованих територій вдалось повернути ще трьох українських дітей.

Повернути дітей вдалось завдяки зусиллям благодійній організації Save Ukraine, органам опіки та піклування, а також службі у справах дітей.

Повернули на підконтрольну Україні території опікунську родину, яка виховує трьох дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування – двох хлопчиків та дівчинку віком від 11 до 17 років.

На ТОТ дітей змушували ходити у російську школу. За відмову навчатись там матері погрожували забрати дітей.

Через тиск і переслідування російських окупантів, родина майже не виходила з дому і жила в постійному стресі.

“Нині матір з дітьми чекає реабілітація. Вони знаходяться у безпечному місці, де отримують необхідну медичну та психологічну допомогу”, – наголосив Прокудін.

Він додав, що від початку цього року на підконтрольну Україні територію  вдалось повернути 38 дітей із Херсонської області.

  • Голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін повідомив, що з тимчасово окупованих територій Херсонської області вдалося вивезти ще п’ятьох дітей: двох дівчаток і трьох хлопчиків.

В Канзасі (штат США) у зоопарку популярна страусиха Карен, відома як “королева танців”, померла після того, як проковтнула ключі співробітника.

У “Сімпсонах” вперше за минулі роки вирішили “вбити” персонажа, котрий був на екрані з першого сезону. Це відбулось у 35 сезоні мультсеріалу, в епізоді “Cremains of the Day”.

Протягом дня, 24 квітня, російській війська здійснили шість обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 23 вибухи.

В середу ввечері, 24 квітня, в Миколаєві здетонували невідомі вибухові пристрої, внаслідок чого поранені п’ятеро співробітників ДСНС.

24 квітня Проект Постанови про звільнення Миколи Сольського з посади міністра аграрної політики та продовольства України.