За тиждень Сили оборони просунулись на Мелітопольському напрямку майже на 2 км

Джерело: брифінг заступника директора департаменту планування застосування Головного управління Нацгвардії полковника Миколи Уршаловича

Контрнаступ українських військових триває. Зокрема за останній тиждень Сили оборони просунулись вперед на 1,7 кілометра на Мелітопольському напрямку.

“На Мелітопольському напрямку підрозділи 15-ї бригади оперативного призначення Національної гвардії “Кара-Даг” із приданими їй силами та засобами, у взаємодії з підрозділами Збройних Сил України продовжують вести наступальні дії”, – сказав Уршалович.

Він уточнив, що за тиждень штурмові групи бригади за підтримки танків просунулися на понад 1 700 метрів на південь та південний схід.

“Просуваються наші підрозділи в умовах щільного мінування ворогом підступів до своїх позицій та потужного вогневого впливу, а це 213 обстрілів з РСЗВ, танків та артилерії й шість авіаударів протягом тижня, що минув. Противник, своєю чергою, здійснював контрнаступальні дії, намагався відновити втрачене положення, але успіху не мав”, – додав він.

  • Заступниця міністра оборони Ганна Маляр повідомила, що станом на 13 липня ворог продовжував атакувати на Куп’янському, Лиманському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках.

Париж офіційно надав Україні дозвіл на удари по російській території за допомогою французьких ракет великої дальності.

З перших днів повномасштабного вторгнення тоді ще полк “Азов” – заступив на оборону міста Маріуполя….

У четверту суботу листопада Україна об’єднується в скорботі, вшановуючи пам’ять жертв Голодоморів — однієї з…

Жителі тимчасово окупованого Маріуполя скаржаться на умови життя і відсутність належної інфраструктури в місті. Окупаційна влада не змогла відновити систему, зруйновану під час блокади міста. Попри те, що офіційний опалювальний сезон у Маріуполі розпочався 1 листопада, багато будинків досі залишаються без тепла.

За словами колишнього Головнокомандувача ЗСУ, а нині посла України у Великій Британії, глибокі прориви на фронті зараз неможливі через технічно-еволюційний процес, який має завершитись до 2027 року.