Збірна України з футболу зіграла внічию з командою Бельгії та залишає Євро-2024

Джерело: Букви

26 червня збірна України зіграла проти Бельгії у третьому турі групового раунду Євро-2024. Українська команда не змогла отримати перевагу у грі на бельгійськими футболістами, тож залишає Євро-2024.

Гра Україна — Бельгія стала вирішальною у контексті виходу в плей-оф.

Українська збірна набрала 4 очки, таку ж кількість набрали й суперники збірної у групі – та за різницею забитих та пропущених опинилася на останньому місці. Тоді як три інші команди групи Е з тим самим показником залікових пунктів, але з найкращою різницею забитих та пропущених м’ячів продовжать боротьбу у плей-офф.

У першому таймі українська збірна атакувала більше, її форварди мали кілька зручних моментів. Згодом, у другому таймі гра вирівнялася, і потім перевагу на якийсь час перехопили бельгійці, після гра перейшла у паритет. Декілька шансів забити мав Довбик. На 81-й хвилині український тренерський штаб випустив замість захисника Олександра Святка півзахисника Андрія Ярмоленка, котрий додав гостроти атакуючим маневрам своєї команди.

Та, зрештою, збірні завершили матч з рахунком 0:0.

Україна перед вирішальним матчем у групі чемпіонату Європи-2024 з футболу мала 3 очки. За умови нічиєї Україна не потрапляла до плей-офф за будь-якого іншого результату, окрім перемоги.

Цікаво, що команди вперше в історії зустрілися між собою. Перед очною зустріччю на Євро-2024 з футболу ці збірні не перетиналися між собою навіть у товариських поєдинках.

Раніше Букви писали, що на Євро-2024 виставили зруйновану росіянами трибуну харківського стадіону “Сонячний”, збудованої Україною до Євро-2012. Вона перебуватиме у центрі Мюнхена (Німеччина).

Також президент Української асоціації футболу (УАФ) Андрій Шевченко закликав президента УЄФА Олександра Чеферіна відвідати Україну, щоб він міг на власні очі переконатися в спричинених російською агресією руйнуваннях і змінити свою думку щодо реінтеграції Росії в міжнародний футбол.

• Під час гри збірної України проти Бельгії на Євро-2024 вболівальники розгорнули банер із портретом загиблого військовослужбовця Назарія “Грєнки” Гринцевича.
  • Артем Довбик, український форвард іспанської Жирони, став найкращим бомбардиром чемпіонату Іспанії сезону-2023/24. За сезон спортсмен забив 24 голи у 36 матчах.
  • За півтора тижня чемпіонату Європи з футболу майже добіг кінця груповий етап. З 14 по 23 червня встигли команди встигли зіграти 24 матчі.

В США понад 50 людей загинули, а майже 3,5 мільйона залишилися без світла в суботу, 28 вересня, внаслідок сильного вітру та дощу, викликаних ураганом Хелен.

Станом на 22:00 в суботу, 28 вересня, по всій лінії фронту від початку доби відбулося 136 бойових зіткнень. Ситуація на Покровському напрямку залишається напруженою – ворог зосереджує там основні наступальні зусилля.

Президент України Володимир Зеленський після зустрічі з Дональдом Трампом заявив в інтерв’ю Fox News, що колишній президент підтримуватиме Україну.

Протягом дня, 28 вересня, армія РФ здійснила 62 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 130 вибухів.

Букви підготували підбірку різноманітних фільмів, які вийдуть на екрани вже в жовтні.